Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltékenységi rohamom lesz ha...

Féltékenységi rohamom lesz ha nálam sikeresebb, gazdagabb embert látok, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tehát minap is mikor jöttem haza melóból, láttam egy Bmw-s csávót aki fiatalabb volt mint én, nekem azonnal rossz kedvem lett, mivel még autóm sem volt soha, szüleimmel élek még stb, pénzem sincs, egyből kombinálok, hogy ő sokkal többet ér tőlem stb stb

2020. nov. 9. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Igen, de ő nemesnek született.

A feudalizmus velünk él tovább.

Ha egy orvosnak van kölyke vagy vállalkozónak az olyan mint régen báró vagy főnemes gyerekének születni.

Ezek a gyerekek luxusban fognak élni életük végéig, ingyen lakás, több millió forint zsebpénz stb.

Nemesnek született.

Te meg átlag embernek csak 30-40 év munka után elérheted amit ők ha szerencséd van

2020. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
#1 Nemesi származású vagyok és nem maradt vagyonunk. Ezek nem nemesek, hanem ostoba, kulturálatlan, etikailag inkorrekt, felkapaszkodott prolik és parasztok--> újgazdagék.
2020. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Két újgazdag feleség beszélnek:


– Képzeld, múlt hónapban vettünk a gyereknek egy nagyon drága zongorát!

– És, tud már rajta játszani?

– Persze! Esténként gombfociznak rajta az apjával!

2020. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Magadban megölöd százféleképpen, aztán inkább elfordulsz, ha valahol rontja a levegőt. Mást ezzel nem tudsz kezdeni. Teljes joggal érzed ezt a frusztrációt.
2020. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy értve az elfordulást, hogy ha megjelenik valahol, akkor inkább nem nézel rá, hogy ne menjen fel a pumpád.
2020. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Lehet hogy csak bérelte az autót 🤔
2020. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dililili ***** válasza:
48%
Próbálj abba belegondolni, hogy attól, hogy van egy jó autójuk vagy bármijük, attól még lehet olyan életük, hogy nem irigyled őket; magány, állandó stressz, bántalmazás, etc.
2020. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

7-es

Ez hülyeség.

A pénz boldogság.

Csak a szegények nyugtatják magukat hogy milyen értékei vannak egy jobbágynak.

Semmi.

2020. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Engem 20-30 éve sokan életművésznek tituláltak, és irigyeltek, mert általában sikerültek a dolgaim. Csakhogy ezek az emberek nem látták, mennyi munkát, energiát feccöltem bele egy projektbe. Nem voltak ott az álmatlan éjszakáimon, amikor érveket ellenérvekkel ütköztetve próbáltam megkeresni minden lehetséges buktatót, nem voltak jelen, amikor egy-egy előre nem látható külső tényező miatt mégis buktam, és a 0-ról kezdhettem újra.

Szóval, amíg nem voltál az illető cipőjében, nem érdemes irigykedni rá.

2020. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dililili ***** válasza:
76%

Értem, hogy nem jó a szegényeknek, de, bár azt mondod, "A pénz boldogság." nem egészen van így véleményem szerint, bár 10-20 évesen én is így gondoltam. Nézd meg hány ember kerül pszichiátriára vagy hal meg 50-60 évesen eü problémában, amit a stressz okoz, mert túlhajtotta magát a munkában és akkor még nem is említettem, hogy a fiatalokat is mennyire megviseli, ha magányosak. Internátusban nézd meg Ivan karakterét, hogy hogyan szenved ebben az életben, mint kamasz.


Nem egyenlő azzal, hogy a pénz elszomorít, de a pénz nem is boldogít önmagában. Persze úgy boldogít, hogy megengedheti magának az ember azt, hogy beteljesítse az álmait, de mondom, mindegy, mennyi van az ember számláján, ha magányos.


Rengeteg érdekkapcsolat van abból, ha az embernek pénze van. De nem csak a pénzzel van így, akármit ért el egy ember, ha a másik pofitálhat belőle, akkor elkezd nála nyomulni.

2020. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!