Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa ez? Személyiségzavarra...

Furcsa ez? Személyiségzavarra utalhat, vagy csak átlagos féltékenység?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valakivel jó ideig beszélőviszonyba voltam, ismerkedni akartam vele, de elég döcögős az egész kapcsolat, aztán még össze is vesztünk és már nem áll velem szóba, akkor utána elkezd zavarni, hogy ha új embereket ismer meg. És felteszem magamba a kérdést, ezt vajon honnan ismerhette meg, meg hogy őt biztos máris jobban kedveli mint engem kedvelt, meg ilyenek. Főleg ha egy olyan valaki lesz az új ismerőse, akit én is ismerek, akkor vagyok leginkább féltékeny hogy na, őt is sikerült megismernie. (Ezeket facebookon nézegetem, hogy éppen kik lettek az új ismerősei). Valahogy mindig zavar, hogy mások 1-2 beszélgetés alatt értelmesebb kapcsolatokat alakítanak ki az ilyen ismerőseimmel, mint én akár hónapok alatt, és féltékeny vagyok, hogy őket valószínűleg jobban is kedveli kapásból.

Személyiségzavarra utalnak ezek az érzések?


2020. okt. 3. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak átlagos féltékenység, egy kis önbizalomhiánnyal párosulva. Ez még nem személyiségzavar.
2020. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%

Igen

Személyiség zavar

2020. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!