Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki elmagyarázza nekem,...

Valaki elmagyarázza nekem, hogy az emberek miért húzzák le a maszkot az orrukról vagy esetleg a szájukról is?

Figyelt kérdés

Mindez busz, vonat, bevásárlóközpontok. Nem egyszer láttam már, hogy felszállnak a buszra és :


1. Nincs rajta maszk, de ahogy leül felveszi a tokájára vagy csak a szájára.

2. Van rajta maszk, de ahogy leül, lehúzza.


Aztán köhögnek a vakvilágba, meg taknyozzák a kezüket és mindent összefogdoznak..


2020. nov. 9. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Fulladok a maszktól.

Egy 0,1% mortalitású virustól nem félek, de attól hogy egész nap korlátozottan kapok levegőt éveken át komoly hatással lehet immunrendszeremre elgyengül a kényszer maszkosditól

2020. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze én ezt megértem, egyszer én rosszul lettem és majdnem behánytam, le kellett húznom, és az ablak fele fordulva tudtam csak lenni a buszon...


Én azokra gondolok, akik kib*szott gusztustalanok :D köhögnek, prüszkölnek a másikra

2020. nov. 9. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Sok ember köztük én is kevesebb levegőt kapok/kapnak benne. Te se egy zsebkendőn keresztül lélegzel,ugye? Na látod. Ennyit az orr témáról.
2020. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Undorító emberek eddig is voltak, ez nem függ össze a vírussal meg maszk hordással.
2020. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Én akkor normálisan húzom fel a maszkot, ha mások közelében vagyok, de alapból nekem is az orrom alatt van. Egyszerűen bepárásodik a szemüvegem tőle, szinte egy mentális rohamot kapnék, annyira zavar.
2020. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt is megértem, de ha 20 centire tőled 50 ember van a buszon, akkor felrakod... de ezek nem
2020. nov. 9. 18:01
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Még az, de én olyat láttam valamelyik nap is, hogy a buszon beszélgetett egy öregasszony a barátaival és azt hitte, ha rajta van a maszk, nem hallják, ezért mindig, amikor épp beszélt, elhúzta a szája elől :"D Amikor vissza is rakta, akkor is csak a szája elé húzta fel, az orrát nem takarta :D
2020. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Aki ettől a szinte átlátszó gagyí zöld orvosi maszktól nem kap levegőt, az mit fog akkor mondani, amikor majd a covidtól valóban nem kap levegőt a kórházi ágyon?!

Az emberek sötétek és fel sem fogják, hogy belehalhatnak, avagy mások halnak bele őmiattuk, mert csak a kifogásokat és a kibúvókat keresik.

2020. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, én nem fulladok, pedig 8 rétegű szénszűrős maszkot hordok.

Mondjuk, én szeretnék még eléldegélni egy darabig.

2020. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Aki azt hazudja, hogy fullad a maszktól az számoljon vele, hogy ő előbb-utóbb csak egy statisztikai adat lesz a napi elhalálozottak között, a Cecília néni papírján....
2020. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!