Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek miért is vannak?

Az ilyen emberek miért is vannak?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan embertipusokra gondolok, akik konkrétan csak azért léteznek, hogy lehuzzanak. Semmilyen tevékenységet nem látnak el az életben - nem termelnek, nem ápolnak, nem végeznek semmilyen fizikai vagy szellemi munkát - de mégis köztünk vannak, s néha nap vezetői pozícióban is csücsülnek. Noha, én nem azt irigylem tőlük, hogy léteznek, hanem azt, hogy hogy nem lettek lecsapva mint a szúnyog, ha egyszer nem hasznosak. Hogy van az, hogy az ehhez hasonló lények l, nem pusztulnak el? Hogy egyszerűen nem múlnak ki? Miért tartjuk őket egyáltalán életben? Miért nem hagyjuk őket magukba pusztulni?

2020. nov. 12. 11:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az élet sajnos igazságtalan.. :( ez van.
2020. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2020. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 October15 ***** válasza:
63%
Miért nem fosztjuk meg a munkásságot a politikai jogaitól? Úgysem tudnak élni velük, max visszaèlni. Ki honnan nézi, az én szememben az ember biztos magasabban kezdődik mint a tiédben.
2020. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért, mert amíg lesznek hülyék akik érdemleges munkát végeznek, meg helyettük is dolgoznak, magyarul eltartják őket, addig lesznek ilyen "potyázók is"

Ez a nagy "társadalom", annak megéri benne lenni aki nem hasznos tagja. Mindig a legerősebb lovat hajtják agyon.

2020. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

tipikus békaperspektívás szemléletmód, amit előadsz...

ha valaki vezető pozícióban van, akkor tuti, hogy végez valami hasznos tevékenységet. hiszen a vállalkozás tulajdonosai nem véletlenül ültették oda! Senki nem ellensége a saját pénzéenk!

2020. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Önmagunk megtalálásának a legjobb módja, ha elveszünk mások szolgálatában." Mahatma Gandhi


Azért vannak, hogy szolgálhasd őket.

2020. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, az elején azt írod, nem végeznek SEMMILYEN munkát. A végén meg azt, hogy vezetők.
2020. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
#7: na igen, önmagának mond ellent... :))) (5-ös voltam)
2020. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Vannak mindenhol olyan emberek cégen belül akár, akik felsőbb pozícióban vannak, de nem vezetők. Valóban igazad van,rosszul írtam, és kevertem.


Látom, vannak dolgok amiket nem láttam, igy köszönöm szépen hogy leirtatok, speciel a hatosnam egy hatalmas zöld pipa. Én is szeretnék egy nemesebb célt szolgálni és embereket szolgálni, de ha az/azok olyanok, mint ahogy fentebb leirtam, akkor Isten ovjon engem. 4-es plussz, köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. nov. 12. 11:52
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9-es: gondold már végig józanul!


Egy tulajdonos, akinek a legelső célja a minél nagyobb profit termelése, milyen okból fizetne "vatta" embereknek a semmiért magas fizetést...????

2020. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!