Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alakult itt már ki barátság? ...

Alakult itt már ki barátság? Vagy kapcsolat? Vannak itt értelmes emberek is?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Számomra szerencsére akadt innen olyan, akivel jól tudom érezni magamat. Barátoknak azért nem mondanám magunkat, mert nálam a haver és a barát eléggé külön lévő dolog. Haverok szempontjából kettő, illetve volt kialakulóban ismerkedés tekintetében kettő másik, de olyan tulajdonságokra derult fény, amiért én inkább nem közeledtem tovább és megszakítottam az ismerkedést.
2020. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

A kialakulóban lévő ismerkedést, azt párkapcsolathoz kapcsolódóan írtam.

2020. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem még sajnos
2020. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alakult ki.

2 éve egy nő írt, hogy Angliába szeretne menni dolgozni, de nincs senki ismerőse aki segítene neki. Én kint élek, gondoltam miért ne segítsek. Ráírtam. Elkezdtünk előbb itt irogatni, majd később messengeren. Kiderült, hogy sok közös vonásunk van, sok mindent szeretünk, nem szeretünk. Segítettem kijutni. Pár hétig a vendégem volt, segítettem állást találni. Már külön lakik, de hetente egyszer mindig megyünk costázni mint két jó barátnő. Mintha ezer éve ismernénk egymást. Jó barátnők lettünk. Tudod mi jutott eszembe? hogy soha nem tudhatjuk, hogy mit tartogat nekünk az élet, ha segítünk valakinek. Én segítettem, és cserébe kaptam egy kedves barátot.

33/N

2020. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jó lenne, de inkább az "állatok" kategóriába venném az irányt. (Háziállatok, mint pl. kutya, macska, stb.) Ők önzetlenül tudnak szeretni.


Nekem nem sikerült, de ettől másnak még összejöhet. A személyes kapcsolatokat szoktam meg, de azok nem a távolságtartást, bizalmatlanságot megkövetelő koronavírus idején alakulnak ki.


Régebben én is nagyobb örömmel válaszolgattam kérdésekre (kb. 2014 és 2016 között) - amíg élt egy olyan hozzátartozóm, aki a legközelebb állt hozzám.

Amikor már nagymértékben hanyatlott az egészsége - 2017. februártól - akkor már szinte csak Vele foglalkoztam.

2020. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sok emberrel beszélgettem már innen, de barátság még senkihez nem kötött.
2020. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Nekem sikerült egy lányt megismernem innen, közösen szeretünk egy sorozatot, és neki abból a sorozatból volt a nickneve. Ráírtam, és kb. 2 éve tartjuk a kapcsolatot, szinte minden nap beszélünk, sok más közös témánk is van.
2020. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze, sok mai barátomat itt ismertem meg.

Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkivel tartós lesz a jó viszony, akivel itt leállok beszélgetni. De ha megvan a kölcsönös szimpátia és tartós is marad, valamint tudunk alkalomadtán személyesen is találkozni, akkor részemről nincs akadálya a dolognak.

2020. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Több embert ismerek innen, de egy van akivel még 2015/6 körül ismerkedtem meg és még azóta is napi szinten beszélünk. Nagyon mély barátság alakult ki köztünk.
2020. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom innen van, már 3 éve ismerjük egymást, sok mindenen keresztülmentünk külön-külön, de végig segítettük egymást, és ez szerintem a jövőben is így lesz, szóval nem szabad feladni, simán lehet itt igazi barátokat találni :) Btw egyik barátnőmnek pedig innen lett barátja, akivel több évig együtt is voltak.
2020. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!