Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaza volt vagy nem?

Igaza volt vagy nem?

Figyelt kérdés
A postán sorban álltam a maszkot lehúztam az orromról,mert nem láttam tőle.Amikor az ablaknál voltam egy öregasszony elkezdte,hogy le van húzva az orromról.Azonnal szó nélkül az orromra húztam.Az öregasszony egyfolytában üvöltözött ezután is még,nem akarta abba hagyni.Már ideges lettem.Én is már üvöltöztem.Mikor kimentem még kint az utcán beszólt "ez egy hímringyó".Hosszú kicsit a hajam.Gondolom a himringyó beszószálás emiatt lehetett.Szóval szerintem nem volt igaza ,mert szó nélkül felhúztam az orromra.Ez már szerintem kötekedés.Hiába mondják mások,hogy igazavan.
2020. nov. 12. 11:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még rendőrrel is fenyegetett miután felhúztam.
2020. nov. 12. 11:41
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Mindketten idegbetegek vagytok.
2020. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem volt igaza,mert szó nélkül felhúztam.
2020. nov. 12. 11:42
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Az öregasszony bunkó volt, de te is hibás vagy. Maszkban is lehet látni, nem kell lehúznod az orrodról, csak igazítsd meg. Ha nem jó, akkor vegyél másikat, vagy varrj magadnak egy olyat, ami nem csúszkál. Valószínűleg azért akadt ki, mert te ezzel az egészségét veszélyeztetted, akkor is, ha utána visszahúztad az orrodra.
2020. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen elmebetegek mindig megtalálják egymást.
2020. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálta ez tény. De gondolom okkal, hiszen már nem fiatal és veszélyben érezte magát, konkrétan az életét féltette.
2020. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A sorban állás még kint az utcán volt.Az is baja volt,hogy ott is le lehúztam.
2020. nov. 12. 11:46
 8/16 anonim ***** válasza:

egyikőtöknek se kellett volna üvöltöznie

tényleg nem volt jól rajtad a maszk, ő szólt, te felhúztad rendesen, ennél többre igazán nem lett volna szükség

2020. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen maszktól nem látni?! Még ha én mondanám, mert a szemüveg egyből bepárásodik, de akkor se a maszkot húzom le, hanem a szemüveget veszem le.
2020. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És biztonságos távolságban álltatok sorba? Vagy gondolod, hogy az utcán nem terjed a vírus?
2020. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!