Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az anyukának vagy...

Szerintetek az anyukának vagy a szőlős bácsinak van igaza?

Figyelt kérdés

Ma osztotta meg ezt a bejegyzést egy anyuka a fb-on egy csoportban ahol heves vitákat generált, íme a bejegyzés:


"Sziasztok! Azt hiszem, ha az, ami ma velem, mással történik, el sem hiszem. Likocs felé jöttünk haza, a kiskutyammal, egy hosszabb útról, se víz, se kaja nem volt nálam... Láttam, h egy kis teleknél, sok szőlő van, a kinnti oldalról... Láttam, hogy egy úr, a kertben tesz vesz...Odamentem hozzá, elnézést kértem, h zavarom, és megkerdeztem, megengedne, h a kinnti részről egy két fürtöt levegyek...Mondtam neki, kí isfizetem, de a boltban sajnos nem volt szőlő... Elkezdett remegni a szája, olyan ideges lett, hogy én ezt hogy képzelem, az ő szőlője, akkor neki kevesebb lesz a bora, és ő ezentúl kamerákat fog felszerelni ide, mert az ő dolgaihoz, senkinek, semmi köze... 🤔Talán nem is az döbbentett meg, úgy elsőre, h szőlő nélkül kell hazamennem,😀 hanem maga a stílus... De bevallom, az irigység is... Tény és való, a sajátjával ő rendelkezik, de könyörgöm, valóban 2 fürt szőlő mínusz okozza valakinek a boldogtalanságát...!?? 😊Irigy világot élünk... Szomorú... 😔És hangsúlyozom, már rég nem a szőlőn van a hangsúly...."


2019. szept. 10. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igaza van az anyukának, de akkor sem értem, minek ezt megosztani. Attól nem lesz jobb a helyzet, csak mert kiteszi Facere.
2019. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Az anyukának van igaza. De irigy az a szőlős bácsi, na majd visszakapja.
2019. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
tehát az öregnek adnia kellett volna a szőlőjéből?
2019. szept. 10. 21:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna adnia. Mindenki maga dönti el, hogy ad-e vagy sem a sajátjából. Itt nem ezzel volt a baj, hanem a stílussal.
2019. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a bácsi verzióját is meghallgatnám.
2019. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vannak idegbeteg emberek. Gondolom ha normál hangnemben sikerül ezt kinyogni akkor poszt sem születik az esetről...


És nyilván nem kell szőlőt adni, de alapvető tiszteletet a másik felé már igen.

2019. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, emberségből adnia kellett volna. Nem kötelező, de én adtam volna. Ha már megadatott neki a szőlős kert, az a 2 fürt szőlő nem vitte volna csődbe.
2019. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, latnom kellett volna, meg ugy az egesz sztori csak egy oldalrol lett elmeselve. De abban biztos vagyok, hogy a no azert kiszinezte a sztorit.
2019. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces😂😂😂
2019. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők alapból szeretik az ilyen történeteket úgy átírni, hogy saját magukat állítják be áldozatnak, holott marhára nem biztos, hogy pontosan úgy történt a dolog. Azt meg tényleg nem értem, mi a frásznak kell ezt ország-világ elé kitárni? Ja, mert akkor az növeli a drága anyuka egóját, ha mindenki le büdösparasztozza a szegény bácsit, ahogy az itt válaszolók egy része is egyből az öregnek ugrik, holott nem is ismerik a bácsi verzióját. Minden éremnek 2 oldala van, csak közlöm. Az is eleve furcsa, hogy anyuka telerakja a szöveget vigyorgó meg heherésző szmájlikkal, mintha valami kis gúnyosan duzzogó tinipi_csa lenne. Nekem gyanús a sztori.
2019. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!