Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esnek egymásnak az...

Miért esnek egymásnak az emberek habzó szájjal a koronavírussal kapcsolatos kérdésekben?

Figyelt kérdés
Ezeket a kérdéseket és a hozzájuk tartozó válaszokat olvasgatva megdöbbentőnek tartom, hogyha valaki pl. le meri írni, hogy ő nem ért egyet a kormány által hozott intézkedésekkel akkor már egyenesen egy ostoba és tanulatlan "vírus-tagadó", pedig senki nem mondta és személyesen sem ismerek senkit aki azt állította volna hogy nem létezik a vírus, csak hogy nem ért egyet ezekkel az intézkedésekkel. Legtöbbször Gödényt szokták szidni, aki szintén soha nem állította hogy nincs vírus, csak hogy nem ért egyet az intézkedésekkel. A másik oldalról viszont ha valaki csak szimplán komolyabban veszi ezt az egészet akkor már rögtön pánikolónak és szintén ostobának nevezik. Aki komolyabban veszi a vírust annak rengeteg lehetősége van hogy el kerülje a tömeget és minimálisra csökkentse a fertőzés kockázatát, aki pedig kevésbé fél, az valamilyen szinten most is tudja a megszokott életét folytatni. Miért állnak ennyire ellenségesen az emberek egymáshoz ebben a témában és miért ennyire agresszívek az emberek?

2020. nov. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

koronavírussal kapcsolatos kérdésekben?


IS

2020. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Amiért minden más kérdésnél is. :) Mi magyarok valamiért képtelenek vagyunk elfogadni, ha másnak más a véleménye, mint nekünk.
2020. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem csak a magyarok privilégiuma, kedves 2-es. Megfordultam pár helyen a világban, de a saját meggyőződését mindenki körömszakadtáig védi. Mellesleg nem csak a vírus ügyében, hanem minden téren. Elég csak a vallásháborúkra gondolni...
2020. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az odáig rendben van hogy a saját igazát védi valaki, csak miért kell ostoba tanulatlan prolinak nevezni valakit azért mert máshogyan áll a témához? Szerintem az itteni válaszolók 99 %-a nem virológus, tehát ugyanúgy nem értenek hozzá. Egyébként ez tényleg olyan mint egy vallásháború már, elég csak a vírus-tagadó és vírus-hívő kifejezésekre gondolni, kész röhej.
2020. nov. 12. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Piszlicsáré, semmitmondó kérdésekben is egymásnak esnek az emberek.

Értelemszerűen egy olyan témában, ami mindenki életére hatással van, tönkremegy a gazdaság, korlátozások vannak, sok ember meghal, stb, ez még fontosabb az embereknek és valódi tétje van, persze hogy ebben méginkább egymásnak esnek...

2020. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Oszd meg, és uralkodj.


Ez a rendszer egyik kedvenc mottója.

Az uralkodó rendszer irányítóinak mindig is az volt a célja, hogy megosszák a társadalmat, hogy mindig legyen valami, ami miatt egymásnak esnek az emberek, hogy még véletlenül se jusson eszünkbe, hogy összejöjjenek, és összefogjanak.

Az uralkodó rendszer irányítói pontosan tudják, hogy ha az emberek egyszer összefognak, akkor elsöprő erővel semmisítik meg az uralmukat.


Szóval, a rendszer programját követjük, ha acsarkodunk egymással.


Csak össze kell fognunk és Egységként kell léteznünk, ha változást akarunk.


Csakis rajtunk múlik, hogy eljön-e pozitív változás.

2020. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Mert ez a magyar mentalitás. Élni és élni hagyni, itt nem érvényes.

Plusz a rendszerszintű agymosás, folyamatos ellenség kreálás, emberek megosztása, egoizmus.

2020. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Jól leírták előttem, kb. mindenen megy a veszekedés.

Néha van olyan, hogy melóban olvasgatok híreket és valaki rákérdez, hogy mondjak már párat. Felolvasom a hír címét... És egyből jön a hiszti. Megemlítem, hogy talán át kéne gondolni előtte, mondok pár érvet, de akkor már nem is a hír, hanem én vagyok támadva.


Gödény szidása viszont érthető. Érdemes utánanézni a dolgainak. Akinél ő egy hiteles ember, ott az egész témától függetlenül gond van.

2020. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!