Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja a legtöbb nő,...

Miért gondolja a legtöbb nő, hogy a gyerekekkel szó nélkül lelépni teljesen megalapozott az apával szemben?

Figyelt kérdés

Egy netes csoportban egy férfi kereste a családját, hogy segítsenek megtalálni, mert eltűntek. A feleség egy csinos, fiatal anyuka + három gyerek. A napnál világosabb, hogy mi történt.

Erre az oda írogató nőkben nem hogy felháborodást nem keltett az anyuka viselkedése, de még gratuláltak neki a döntéshez és sok sikert kívántak neki. Mindezt anélkül, hogy az apáról bármi is kiderült vagy tudható lett volna, hogy bántalmazó volt-e vagy akármi. Ők már egyből bűnösnek kiáltották ki, mondván egy lelépésnek mindig nagyon komoly oka van.


Szerintem ez aljas és képmutató dolog. Aljas az apával szemben az, hogy a szó nélkül eltűnik egyik napról a másikra szinte elrabolva a gyerekeket, és képmutató az, hogy mindezt három gyerek után jut eszébe megtenni.

Biztos, hogy arról van itt szó, hogy olyan elviselhetetlen volt ez a kapcsolat?

A nők miért mindig 2 meg 3 gyerek után lépnek csak le? Odáig ez nem derült ki? Utána lett csak belőle áldozat? Ő odáig 3-8 éven keresztül összeszorított foggal szevedett? Tényleg? Miért nem hívta akkor a családvédelmet vagy bármi? Tudom, hogy egy nárcisztikussal együttélni lehetetlen, de ha ez így van, miért szülnek neki egyáltalán?

Mindez csak nekem nem tiszta?



2020. nov. 12. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Jogos kérdés!
2020. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy nő ismerősöm csinált ilyet, őt is és a nagyobbik gyereket is lila foltosra verte a férj, mert elment az esze és kezdődő alkoholproblémái voltak.

Itt én is maximálisan egyetértek a nővel, nem szabad ottmaradni egy ilyen "ember" mellett.


Azért annyira nem gyakori szerintem mondjuk. Kérdezd meg az oda írogatókat, hogy miért gondolkoznak úgy, ahogy.

2020. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3: megkérdeztem. Le lettem torkollva, hogy nem ismerem a helyzetet. Amikor kitartottam, megkaptam, hogy biztos kicsi a cerkám és anyámat se szeretem. Ez a színvonal.
2020. nov. 12. 14:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

#4

Akkor ők szimplán bunkók, ez a válasz a kérdésre. :D

2020. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Miböl gondolod, hogy a LEGTÖBB NÖ így gondolja????

Mert ez garantáltan nem igaz, legfeljebb te akarod így beállítani, mert EGY helyen találkoztál azzal, hogy SOKAN ezt mondták!

2020. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
#3: Pedig gyakori. A környezetemben közel a válások fele valami hasonló volt, csak nem mindenhol extrém lelépéssel. De, teljesen normális pasiknál is volt, aki egyszerűen egyik napról a másikra elvitte a gyerekeket.
2020. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

"Egy netes csoportban egy férfi kereste a családját, hogy segítsenek megtalálni, mert eltűntek. A feleség egy csinos, fiatal anyuka + három gyerek. A napnál világosabb, hogy mi történt."


ÖSzintén szólva nekem NEM világos, hogy mi történt, ugyanis három gyerekkel lelépni nem, egyszerü, sem anyagilag, sem szervezés szempontjából sem, mellett a gyerekeket iskolába/óvodába is kell járatni, ami szintén elég bonyolult év közben!


Ugyan gondolom, azt akarod sugallni, hogy a "csinos" anyuka keresett más férfit magának, de ez egyáltalán nem túl életszerü, ki az a hülye, aki azért, hogy legyen mellette egy nö, még három!!!! idegen gyereket is odavisz magához????


Ez a beállítás egyértelmüen arra szolgál a kérdésedben, hoyg hangulatot kelts az anya ellen.

Az meg, hogy nincs róla közkézen forgó infó arról, hogy bántalmazza a nöt meg a gyerekeket, még böven lehetséges, sör ha valaki ilyen egyik napról a másikra akcióban tünik el, ott nagy a valószínüsége.


Egyébként ha az adott apa komolyan meg akarná találni a családját, akkor a rendöséghez fordulna, ugyanis ök meg tudják találni öket, márcsak azért is, mert a gyerekek iskola/óvodakötelesek, és mindegyiküknek - a nönek is meg a gyerekeknek is - a neve nem változhat meg. Az más kérdés, hogy ha a férfi ellen ismert a bántalmazás, AKKOR nem adják ki neki az adatokat.

2020. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
#7: Beteges, hogyha a nőkkel szemben akárcsak minimális kritika is érkezik, akkor egyből jöttök és felháborodtok, de amikor férfiakkal szemben van ez, akkor habzó szájjal megy a szöveg.
2020. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7: én nem sugalltam, hogy más férfi miatt lépett, de a levezetésed elég pontos, köszönöm. Valóban nem lép le egy nő akkor, ha nem látja a helyzetét megalapozottnak anyagi téren, tehát valószínű, hogy már régóta tervezte. Így még sokkal szebb színezetű az egész. Egyébként te is és én is tudjuk, hogy egy csinos nő akárhány gyerekkel is tud magának fogni pasast, ha nem is férjet, de támogatót/eltartót. Ott van sarkikata példája.

Ha az hangulatkeltés, hogy közlöm a tényt, miszerint lelépett, ám legyen.

Igen, lehetséges, hogy bántalmazó volt a férj, csak erről pont ugyanannyit tudsz, mint én: semmit. Ezzel szemben viszont te azonnal a nő védelmére kelsz.

Azt sem mondta senki, hogy a férj nem indult el hivatalos meg más egyéb utakon, hogy a családját megtalálja. Most esetleg te akarod azt sugallni, hogy egy sz*r ember a férfi, aki valójában nem is akarja látni a családját?... Érdekes.


8: teljesen egyetértek.

2020. nov. 12. 14:38
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem életszerű, hogy valaki hirtelen felpakolja a három gyereket és lelép velük a másik szülő elől csak úgy. Ha a gyerekek nélkül lépne le, akkor én is azt gondolnám, hogy önző indokai vannak, de három gyerekkel együtt sokkal inkább védekezésnek tűnik. Főleg, hogy nem válik és nem követel gyerektartást...
2020. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!