Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő esetről? (Hulyeség megalapozott gyanuja)

Figyelt kérdés
Vásárolni akarok egy boltban de van nálam egy tábla Milka csoki.  Ezért bemegyek a kijáraton a pénztárokig s mutatom az egyik pénztárosnak, de mielött megszolalnék, közli:-Nem veszunk semmit...
2020. jan. 22. 17:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nyilván viccnek szánta én pedig reagálnék rá, hogy "én viszont szeretnék, szóval van nálam egy tábla csoki a táskámban, amit nem itt vettem, kérem fizetésnél vegye majd figyelembe" :)
2020. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vicc volt, azt hitte hogy el akarom adni neki...
2020. jan. 22. 17:33
 3/28 anonim ***** válasza:
Jo, hat benezte. Mi van ebben? Szeribtem barkivel elofordul.
2020. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Felképeltem volna
2020. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 BeefEater ***** válasza:
100%

-Nem veszünk semmit...

-Akkor az összes áru ami a boltban van lopott?

2020. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

:)))

Én azt kéreztem, hogy

- És eladni eladnak?

De csak nézett rám bambán.

2020. jan. 22. 18:00
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viccnek szánta, akkor vagy így akarta jelezni, hogy elfoglalt/tele a töke a melóval és ne őt zaklasd. Vagy tényleg vannak olyan idióták, akik el akartak neki adni valamit.

El nem tudod képzelni, hogy mennyi ilyen hülye ember van. Én autószerelő vagyok és próbáltak már rámsózni ügyfelek robogót, autórádiót, megmaradt olajat, használt alkatrészt kopott gumikat, katalizátort. Meg ugye vannak akik tőlünk vennének gumit, bontott alkatrészt, benzint és a világért sem értik meg, hogy nem tartunk ilyesmit és nem vesszük meg a vackaikat

2020. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ezzel ne szórakozz, magadat keverheted vele bajba. Mi van, ha azt gondolják, hogy az ő üzletükből származik? Inkább, ha van nálad ilyen dolog, normálisan mutasd be az őrnek, azt ennyi, de ne játssz az ilyennel.
2020. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ép e célbol mutattam meg a pénztárosnak. Biztonsági őr nem volt, igy mi más marad mint a pénztáros???
2020. jan. 22. 18:21
 10/28 A kérdező kommentje:
Amugy meg az nem játék, nem szorakozás ha vásárlás elött bemutatjuk a máshol vett terméket.
2020. jan. 22. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!