Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megszabadulni a...

Hogy lehet megszabadulni a szégyenérzettől?

Figyelt kérdés
Munkahelyen valamit elszúrtam. Nem szándékosan. Elég kellemetlen szituáció kerekedett belőle. Végül megoldódott a dolog meg elnézést is kértem mindenkitől. De mégis rettenetesen érzem magam.
2020. nov. 12. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Xard le! Mindenki hibázik.
2020. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az tud hibázni, aki dolgozik. Nem te voltál az első aki hibázott és nem is te leszel az utolsó, nem fog összedőlni ettől a világ.
2020. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet kicsit feszülten maximalista vagy, és pont erre volt szükséged...hibáztál, látták hogy vállalod, és tudsz elnézést kérni...ebből ennyit lehetett kihozni...perfekt! :)
2020. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap és kevésbé fogod így érezni. Nálam is így szokott lenni, ha kellemetlen szituba keveredek.
2020. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Sör, bor, pálinka.
2020. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem tényleg maximalista vagyok. :( Remélem az idő meg az 5. ajánlat megoldja és hamar elfelejti mindenki. Olyan dühös vagyok magamra, hogy nem figyeltem eléggé.
2020. nov. 12. 20:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a vigasztalást. 😘
2020. nov. 12. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy Kowa énekelte anno:

"Bocsáss meg mindent magadnak! Hisz egyszer úgyis elévül. Semmi rossz nem tart örökké. Végül megszépül… Jó az, ha mindent ahogy van, Úgy el tudsz fogadni! A baj mindig múló állapot. Nem kell folyton keresni!...."

2020. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az is a baj, hogy van egy gonosz kollegám és félek hosszútávon felhasználja majd az esetet kiforgatva a történteket, hogy rossz híremet keltse. Mondjuk a főnököm már nevetett rajtam a végén, mert látta, hogy elsűlyedek.
2020. nov. 12. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor velem ilyen történik, akkor általában az azt követő 1-2 hétben (is) a lehető legjobban odateszem magam minden olyan feladatnál, amit rám bíznak. Hogy lássák azt, hogy lehet, hogy 1 dolgot elrontottam, de a másik 99-et tökéletesen és gyorsan végrehajtom.


Majd ha ezután megdicsérnek és látom az elégedettséget a többieken, akkor nagyjából le tudom zárni magamban az elkövetett hibát.

2020. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!