Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak ooyan emberek, akik...

Vannak ooyan emberek, akik tényleg tudnak kiskapukat találni, ha este 8 után ki akarnak menni és olyan sztorit tudnak, hogy nem bünteti meg a rendőr?

Figyelt kérdés

Ki lehet menni, azonban csak munkavégzés célból, vagy munkába vagy onnan haza, valamint profi sportolók edzésre és haza, azonban ezt igazolni kell.


Most én elgondolkodtam azon, hogy ha valaki csavarogni akar kimenni, elmenni, akkor ha esetlegesen megállítaná a rendőr, akkor szimulálhatná magát, hogy nagyon rossz a közérzete, épp hogy tud menni és az ügyeletre tart, és ha valaki el tud menni, azt tanácsolják, hogy menjen el, ha nem tud, akkor jön le az ügyelet és ő éppen oda tart. Nem onnan, oda, mert ha az ügyeletről jön, elkérhetik hogy igazolja magát az ambuláns lappal, mert azt adnak, hanem odafelé tart, de épp hogy el tud gyalogolni, közbe semmi baja. Namost a rendőr nem fogja elkísérni az ügyeletre.

Vagy. Nem gyógyszertárból haza, mert (mutassa a blokkot, meg a vásárolt gyógyszert), hanem épp az ügyeletes gyógyszertárba tart, mert nagyon fáj a feje, nincs otthon gyógyszer, muszáj venni, épp most fogyott el.


Namost vannak olyan emberek, akik ilyen kiskaput tudnak hamar találni és kimentik magukat?



2020. nov. 12. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Vállalkozó vagyok.

Van több vállalkozásom papíron.

Írtam magamnak papírt, amin 24 órás készenlétes ügyeletben vagyok, mert az eu-n kivűli megrendeléseket tárgyalásokat is csinálni kell.

Akkor jövök megyek amikor akarok.

Megnézték és ennyi.

2020. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Hu de nagy kaland es hova mesz, amikor semmi nincs nyitva?! De okos vagy vallalkozo! :)))))
2020. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Tok uresek az utcak, semmi nincs nyitva … most csak azert, hogy ellenkezzen az ember? :)

Nem tudom, en most leviszem a kutyát … de utana jovok is haza, mert semmi ertelme lent lenni vagy maradni.

2020. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert jó hatással van az egészségre ha este ki lehet menni, és ciki hogy mindezt nem lehet vacsora után megtenni mert állítólag néhányan buliznak. Ezért más is szív mert bezárnak mindenkit.
2020. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Pl a szomszéd idős házaspár és a másik szomszéd csaj is mindig sétált este 8-9 körül egy kicsit, meg mi is, láttuk őket köszöntünk mentünk tovább ennyi. Most pedig elvették a felfrissülési lehetőségünket elalvás előtt, amit eddig meg tudtunk oldani mert előbb hazajöttünk a munkából, de ez heteken keresztül így nem jó.
2020. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Talan meg ti is feltudjatok akkor fogni, hogy most nem tul egeszseges kis esti setakat tenni, mert a virus ott van mindenhol.
2020. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Pont a vírus miatt is nem szeretnénk legyengülni de komolyan. Inkább hazajövünk előbb munkából, de szükségünk van arra hogy egy kicsit mozogjunk a levegőn a munka után, mert ha ezt rendszeresen megtehetjük, nem szoktunk megfázni sem, mert jót tesz. Persze viyzünk meleg cuccot ha közben lehűlne. Jó lenne ha nem kellene hónapokig előbb hazajönni emiatt a munkából, mert akkor meg a munkát nem tudjuk befejezni, és előbb utóbb muszáj lesz valamelyiket abbahagyni.
2020. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk ha fél 9 vagy 9 lenne, talán akkor még nincs annyi részeg a parkban...
2020. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Elalvás előtt nem kell felfrissülni, maga az alvás szolgálna erre.
2020. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9 What?
2020. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!