Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendőrrel tényleg lehet ilyen...

Rendőrrel tényleg lehet ilyen hangnemben beszélni?

Figyelt kérdés

Ma nagy dugó volt a Széna tér,Krisztina körút sarkánál, rendőr irányította a forgalmat.

Kiugrott egy kis autóból egy pasi a következőt orditotta tőle 3 méterre:

-B*zdmeg miért kell ki**szni az emberekkel?F**szért nem csinálod a dolgodat te marha!Haladni kéne te majom!

-Uram fogja be a száját, mondta neki a rendőr.

Miért nem intézkedett?Utána odament a kolleganőjének panaszkodni, ennyi volt.



2020. szept. 29. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Már bocs, de attól, hogy egy tuskó volt, mit kéne ellene intézkedni? Egy bolti eladóval lehet így beszélni, csak rendőrrel nem?
2020. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy ilyenkor igazoltatnak, én úgy tudtam.

Mert hallottam olyat hogy beintett valaki egyet nekik múltkor, és megbírságolták.Csak fura volt ezt látni.

2020. szept. 29. 20:11
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Engem múltkor teljesen ok nélkül járókelőként csesztettek. Mindent mondtam az intézkedő hölgyre, úrra. Nem alpári módon. De a hölgyet malacnak, az urat birkának hívtam. Meg majomnak. Meg sok mindennek. Az a vicc hogy pár hét múlva most kapaszkodj meg kaptam egy írásbeli figyelmeztetést. Mint a suliban. Jót mulattam. De majdnem sikerült kiprovokálnia, hogy leüssem.
2020. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

2 Hát persze, ha nem tetszik nekik a képed és te egyedül vagy, ők meg ketten vannak, akkor nyilván sértettségből megleckéztetnek valami mondvacsinált indokkal, mivel ők egymást igazolják majd. De alapvetően a rendőr ugyanolyan "senki", mint akárki más. Tehát ha beszól nekik egy tahó, attól még nem intézkedhetnének ellene.

Ha egy közmunkást anyáz valaki, akkor sem viszik el a bunkót a rendőrök.

Természetesen foglalkozásukból eredően visszaélhetnek a "hatalmukkal", van hogy meg is teszik.

2020. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

3#

Én fosok tőlük, nem is mernék ilyet engem biztos bevinnének ha beszólnék nekik.


Vagy ezért még nem lehet?

2020. szept. 29. 20:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Dehogy visz be azért, max személyit kér, hátha nem lesz nálad és meg tud dorgálni. Sok a frusztrált rendőr. Megmondom őszintén én nem kedvelem őket, sok a negatív tapasztalat, pedig egy teljesen átlagos ember vagyok.
2020. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, akkor mától én is elküldöm ezeket a jó anyjukba csak szóljanak be.
2020. szept. 30. 00:02
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Remélem, akkor majd a földre is fektet arccal lefelé, esetleg a fegyverét is az arcodba nyomja. Meg a többi hasonló kommentelőnek. Persze amikor baj van, akkor jó hogy ott vannak, ugye?
2020. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mikor vannak ott? Ki kér tőlük segítséget hello?


Én életemben nem szorultam egyikre sem, csak a pénzt húzták ki a zsebemből aljas módon.


Ébresztő, ez nem Amerika hagyjuk már!


Ott igazi rendőrök vannak.

2020. szept. 30. 11:22
 10/25 A kérdező kommentje:
És most már én is elküldöm ezeket a jó anyjukba, köszi srácok.
2020. szept. 30. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!