Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már valami ciki helyzetet...

Volt már valami ciki helyzetetek igazoltatásnál vagy bárhol?

Figyelt kérdés
Például megállítottak a rendőrök és átvizsgáltak, volt már olyan veletek hogy ciki helyzetbe kerültetek? Tehát hogy nem illegális dolog de valami olyan került elő amitől kellemetlenül éreztétek magatokat?

2020. júl. 21. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

yes:D 9 hónapos terhesen, egy normál igazoltatásnál, megállítottak, és nagyobb volt a hasam mikor a volán mögül kiszálltam, mint én magam, a férjem meg anyósülés. Kívülről nem lehetett látni, hogy terhes vagyok. A Rendőr meg csak lesett:DD Olyan zavarba jött egy pillanat alatt, hogy öröm volt nézni:D

Megnézte a papirokat, és minden rendbe volt..De a látvány az egy élmény volt:)

Aztán szintén ellenőrzés, gyerek 2-3 éves volt hátul, rendőrnéni elkezdett vele szókásos jópofizást előadni,mig a kollégája ellenőrzőtt minket, gyerek megszólal: anya miért olyan csúnya a néni? Rendőr néni meg hátra hőkölt:D Azt hittem elsűlyedek:DD

2020. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!