Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az amerikai sztárok hogyan...

Az amerikai sztárok hogyan élik a hétköznapjaikat, pl. Háztartás vagy gyereknevelés terén?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű embernek természetes hogy pl. Főzünk mosást indít, el mosogat maga után, füvet nyír,ha van gyereke akkor foglalkozik vele, iskolába viszi meg ilyenek. Azért kérdezem mert én ha tele lennék pénzzel nekem akkor is természetes lenne hogy főzök, mosok, ugyanúgy elpakolok magam után... Stb

2020. nov. 13. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Főzni a sztárok, gazdag/fontos emberek is szoktak hobbiból. Ez nekik nem olyan kötelesség, mint egy minimálbéres embernek, akinek muszáj minden nap főzni, mert ki van számolva a pénz.


A háztartási munkákra ők biztos nem szánnak időt, ha van gyerek, akkor velük foglalkoznak, de "ennyi". Megtehetik, hogy másra ne legyen gondjuk.


Talán ők a gyerekfelvigyázásban több segítséget kérnek, mint az átlag ember.

2020. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Például Keanu Reeves kb. ugyanúgy éli. De az elszálltabb, lustább típusok még a vécét is az alkalmazottal húzatják le.
2020. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ugyanúgy megy boltba, ugyanúgy főz, mos, takarít és igen, pelenkázza a gyerekeit. A vagyonuk nem pénzben mérhető általában, nem a bankban van, hanem ingatlanokban, befektetésekben stb.
2020. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen Keanu Reevesről hallottam hogy ő teljesen átlagos életet él, van hogy metrón utazik, de én az ilyenekre gondolom mint pl. :a Kim Kardashian, 4 gyereke van, hatalmas házban él, nem akarom elhinni hogy mind a 4 gyerekét tisztába tette, pelenkázta, úgy neveli őket mint más tisztességes anyuka.
2020. nov. 13. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban inkább átlagember-szerűen. Lásd a példákat, Reeves, Willis, Lopez, Damon, Kutcher stb., közülük párat Mo-n is láthattál mozogni. A magyar mentalitásra sokkal jellemzőbb, hogy a "celeb" világ komoly kiváltságnak érzi a helyzetét, és az ilyen státuszszimbólum-romboló tevékenységek, mint a főzés-takarítás legfeljebb egy gázsis valóságshow vagy zs-kat. bulvárszennyműsor keretein belül fér bele.
2020. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Fuvet nyirni az atlag gadag sem szokott, igy a sztarok sem. Hivnak kerteszeket. Fozni lehet hobbibol foznek amugy meg szemelyzetuk van aki intezi a bevasarlast, fozest, megy hozzajuk takarito. A fodraszuk is olyan aki a sztarok fodrasza. Ha vasarolni mennek akkor a bolt bezar caak azert mert o ott vasarol.
2020. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!