Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szabad kimutatni,ha...

Nem szabad kimutatni,ha megbantottak? Ha fáj..?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ki szabad mutatni.
2020. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság. Igenis, ki szabad mutatni, és ki is kell mutatni. Nehogy már te érezd rosszul magad azért, mert a másik fél egy gyökér.
2020. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
De igen, sőt ha nagyon megbántott vki, akkor még egy széket is nyugodtan hozzávághatsz. Biztos lehetsz benne, hogy nem fog többet bántani.
2020. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En nem szoktam, mert akkor örülnek hogy betalàlt. Es az mindent visz az olyanoknal akik szandekkal csan a megbántásra mennek.

Altalaban nem adom meg nekik azt az örömet hogy làssàk hogy ezzel most padlot fogtam.

2020. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*csak
2020. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na, ezért kérdem amit a 4-es válaszolt.


Ilyen a családom, ilyenekkel vagyok körülvéve.

2020. nov. 14. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt làtod amikor mondjuk fekapod a vizet hogy hirtelen megnyugszik a masik vagy söt, mosolyog.

Ilyenekkel szemben pokerarc a minimum.

2020. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokáig lehetett. De ma, amióta kimondták a kipcsak leszármazásunkat, és hogy mi aztán egy harcos nép vagyunk, így ezt mellőzni kell.
2020. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kimutathatod, de ne számíts jó reakcióra. Annak mutasd ki elsősorban, aki szeret, mert ő tudni fog téged kezelni, és szeretni fog, így vigaszra talál a fájdalmat és gyógyulsz. Szóval ki szabad, de talán nem lesz célravezető.
2020. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell a színjáték. Persze a hiszti se, valahol a kettő közti reális értékelés kell. Ha engem megbánt a férjem, akkor leülök és elmondom neki nyugiban, hogy miért sértett meg. Általában valahol középen összérnek a véleményeink, aztán túllendülünk

32/N

2020. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!