Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki örül a maszkviselésnek?

Figyelt kérdés
Én örülök. Nem vagyok egy szép ember, ezért nem vagyok mérges, hogy maszkban kell közlekedni, nagyobb önbizalommal megyek emberek közé.

2020. nov. 14. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Annak örülök, hogy a maszkviseléssel együtt felelősséget is viselünk egymás iránt. Nehezebb így elkapni a Covidot.
2020. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is emiatt örülök kicsit a maszkviselésnek. Bár szemüveges is vagyok szval k**va jó mikor minden egyes lélegzetvételkor nem látok semmit
2020. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Bizonyos területeken például boltok, üzletek, tömegközlekedés örülök.


Még a járvány előtt emlékszem, sima influenzás időszakban buszoztam és rendszeresen konkrétan a tarkómra meg arcomba köhögtek, de éreztem ahogy a nyáluk záporozik rám. Aztán mire haza értem estére már éreztem, hogy ebből K.O. lesz 1-2 hétig.


Vagy a húspultoknál krákogó nénik sem éppen biztatóak maszk nélkül.


Szóval azt mondom, hogy bizonyos zsúfolt helyeken, bizonyos időszakokban (influenzás időszak) vagy csak ha valaki érzi, hogy beteg már régebben is be lehetett volna vezetni.

2020. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
én azért is örülök, mert nem kell az őszi, téli hideg levegőt belélegezni, sokkal jobb a közérzetem, kevésbé fázok
2020. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Én két maszkot is felhúzok egyszerre. Biztos ami biztos.
2020. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Tanulni kellene belőle, és minimum az influenza időszakában, valamint télen kötelezővé tenni boltban, tömegközlekedésen. Nagyon remélem, hogy a maszk nélkül krákogó, köpködő nyomorékokat nem kell tovább eltűrnöm. Sokkal biztonságosabban érzem magam már most így.
2020. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Én is örülök neki, mert enyhén szólva én sem vagyok a legszebb... A testemen nem javít, de az arcomon igen, és az már nagyon jó pont.
2020. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Én most fogászatra járok, és örülök, hogy a maszk takarásában jöhetek haza az érzéstelenítő hatása alatt. 😄
2020. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Én azért örülök neki mert szociális fóbiám van és így úgy érzem mintha inkognitóban lennék 🙂 Meg most hogy ilyen hideg van, kifejezetten jó hogy nem fagy le az arcom.

Idős édesanyám pedig annak örül hogy ha nem akarja, nem kell berakni a fogait 😂

Bár szemüveges vagyok, és az viszont egy átok hogy nem látok semmit. Megvan a jó és a rossz oldala a maszknak is, mint mindennek 🙂

2020. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
#9 nyilván ez az elsődleges célja, és elsősorban én is ezért hordom. az csak egy plusz, hogy melegen tartja az arcomat a hidegben
2020. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!