Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek ezzel a tulajdonsá...

Mit kezdjek ezzel a tulajdonságal ,hogy elveszítettem a férfiasságomat???

Figyelt kérdés
Nincs meg bennem se fizikailag se szellemileg az az erő ami megvolt régen magam nem merek kijárni sehova úgy érzem magam mint egy nő aki csak valki mellet lehetne biztonságérzetre vágyok mint ha női agyon peregnék 29 éves leszek sose csókolóztam se szexuális kapcsolatom nem volt csomó rossz dolgok leírhatalan dolgon keresztül mentem régen edztem évekig jó alakom volt és segített úgy érzem ,de mióta pszihiáterhez járok abbahagytam azt is tünetek pedig ugyanugy megmaradtak sőt még rossz közérzetem is van. Mit kezdjek az élettel ha múlt jelen tükre??? sok rossz döntés a múltban ! Hogyan lehetnék ismét férfi mert hiányzik bellem mit kellen csinálnom???
2020. nov. 15. 21:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
és még is mit beszéljek vele???? minden pszihiáter egyforma gyogszerezi az embert amitől valki még rosszbbul lesz az nem segítt a traumákon nem értheti meg milyen az euforikus állapot és hosszu időn keresztül elválasztva élni a világtól nem ért meg semmit sem
2020. nov. 15. 21:55
 12/13 anonim ***** válasza:

#8-vagyok

Hát mindent. Mert nem vagy jól. A traumáidat, a poklot, a telefonod, az injekciót, mindent. Nem tudom miért engedtek ki, de ha van rá lehetőséged lehet be kéne feküdnöd. Mert így csak ide írod a kérdéseid, de annyira súlyos a bajod, hogy innen senki nem fog tudni segíteni, csak azt fogja mindenki mondani, hogy pszichiáter kell neked. Hiába utálod azt az injekciót, gyógyszerre van szükséged.

2020. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
pont hogy nincs szügségem igen gyogszerre tesztoszteronra !!!
2020. nov. 15. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!