Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek ág emberek...

Miért nem képesek ág emberek azt rohadt maszkot normálisan viselni? Mindenki az orra alatt vagy nagyon sokszor a nyakán hordja. Mindennap látom, mikor megyek az utcán dolgozni. Szörnyű így sosem lesz vége a járványnak.

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 19:18
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
49%
Mert egészségtelen.
2020. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
52%

egy hívő a kérdező...

csak nem abban hisz mint amiben kellene...

2020. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 Neurotech ***** válasza:
83%
Engem sz ifegesít hogy a cigányok egyáltalán nem hordják lese szarják az egészet, még buszon se. Nekik senki sem szól, mintha törvényen kívüliek lennének.
2020. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
50%

Jézusom. Ugye nem gondolod komolyan, hogy a szemig felhuzott papírmaszk véd meg?


Osztom az első véleményét amúgy, jujujjj.. 😂

2020. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, remélem az elsők között leszel, aki majd beoltatja magát. Hajrá, gyerünk.

Én inkább választom a friss levegőt és erősítem az immunrendszeremet. Egy sz..ros valami a szám előtt nem fog megvédeni a betegségtől. Remélem ezzel tisztában vagy. Te mit teszel ezen kívül saját egészséged megőrzéséért?

2020. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
43%
Milyen járványnak?
2020. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
36%
Majd gázmaszban megy mindenki utcára egy kis megfázás miatt.
2020. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
46%
Sok retardált hátráltatja a védekezést, és minden összeesküvesnek lát.. De ha se a maszk, se az oltás nem tetszik, de még a bezárás (nekem se) se, akkor az ilyenek szerint mi a retkes budos lofazt kene csinalni???
2020. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
48%
Tehát aki lepontozta, hogy egészségtelen a maszk, az úgy gondolja egészséges, hogy sokkal kevesebb oxigént lélegez így be? Kicsit talán tájékozódni kéne, nem lepontozni az igazságot. Biztos azért nem hordtunk eddig maszkot, mert annyira egészséges.. Úristen..
2020. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 qkker1 ***** válasza:
51%
Ha olyan kibäszottul védene a maszk, akkor egyetlen orvos sem lenne fertőzött!
2020. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!