Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek ág emberek...

Miért nem képesek ág emberek azt rohadt maszkot normálisan viselni? Mindenki az orra alatt vagy nagyon sokszor a nyakán hordja. Mindennap látom, mikor megyek az utcán dolgozni. Szörnyű így sosem lesz vége a járványnak.

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 19:18
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
54%
Az oxigen nem jut át a maszkon, de a 100000x nagyobb covidos nyálcsepp meg igen. Gratulálok antimaszkerek, azthiszem itt bukott meg a magyar természettudomány oktatás.. olyan buta az emberek 30%-a mint a föld ilyen komolyabb, tudományos témákban.
2020. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
87%
20. szerinted aki elkapja korházba megy? Ismerek pár embert aki elkapta, de egyiknek se kellet korházba mennie, lázasak voltak, sz.arul érezték magukat azt ennyi, azóta jól vannak.
2020. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
32%
#23 én meg ismerek pár embert akinek már se éjjele se nappalja annyi műszakot tol szerencsétlen, hogy ellássa a betegeket.. köztük a vírustagadó félkegyelműeket is. De akassz légyszíves egy táblát a nyakadba, hogy a covid csak egy kis nátha és adott esetben lemondasz az ellátásról.
2020. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
63%

24-es!

Kapcsold ki a tv-t pár napra, meg ne is netezzél, hidd el megváltozik az életed!

Sok lesz ez neked.

2020. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
70%

Szívből remélem, hogy akik most itt pánikolnak, tisztában vannak azzal is, hogy a félelem, a pánik, az idegeskedés ezek mind-mind rombolják az immunredszerüket.

A média mit csinál állandóan napi szinten? Félelemben tartja az embereket. Semmi pozitív hírt nem hallani a híradókban, vagy a netes/nyomtatott mainstream médiában.


És bízom benne, hogy akik már összecsokizták magukat, mert azt hiszik, hogy a pestishez hasonló világjárvány van, majd elsőként állnak sorba az oltásért.


De nehogy véletlenül a saját immunrendszereteket erősítsétek napi szinten...ááá.. ahhoz már ti h..lyék vagytok, nektek jó a gyors megoldás, ami az oltás.

2020. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
40%
#25 Nekem van ápoló ismerősöm. A kedvedért megkérdezem mennyit kapott azért, hogy azt hazudta nekem, hogy valóban annyira gáz a helyzet, mint amit ő még nem tapasztalt. Akik szerint ez csak influenza azokat beutalnám kórházvizitre.
2020. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
71%
24. Én nem vagyok virus tagadó. Nyilván sokan vannak a kórházban, de nem lehet leálliani az országot miatta.
2020. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
60%

#27

Úgysem fogja elmondani az igazat. Rengeteg helyről hallani, és fotókkal bizonyítják is, hogy úgy lett valakinek pozitív a tesztje, hogy el se ment, meg hogy egy halottat elkönyvelhetnek-e covidosnak, miközben semmi köze nem volt hozzá..

Ez olyan, mintha a politikustól megkérdeznéd, hogy miért korrupt hazug d..sznó.

2020. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
36%
Imádom ezt a tipikus szardobálásos Mónikasót amit Kovidkának csináltok rendszeresen, legalább van ami szórakoztató az oldalon. 😄
2020. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
54%

Szia 27-es.

Nekem is van több ápoló nővér, és doktor ismerősöm is, családban is van pár.

Egyik se pánikol, oszt el 2-vel amit a tv mond meg a net.

Mondom én kapcsold ki a tv-t és a netet pár napra, meglátod olyan nyugodt, kiegyensúlyozott leszel, hogy azt is elfelejted, amiket ide írtál, remegve, hogy most aztán itt a világvége.

2020. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!