Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember a környezetedb...

Van olyan ember a környezetedben, aki szerinted pszichopata?

Figyelt kérdés
Miből gondolod ezt? Próbálod elkerülni őt vagy kénytelen vagy elviselni? Mennyire vagy biztos abban, hogy valóban beteg és nem csak sokkal másabb a személyisége, mint neked vagy másoknak?
nov. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan az országomat egy ilyen vezeti.Most nem írok nevet de ott is ezt a nyelvet beszélik.
nov. 17. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Volt,minden apróságon úgy kiakadt,megsértődött, mintha azon múlna az élete.
nov. 17. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2#

Az ilyet hisztisnek hívják, nem pszichopatának xdxd

nov. 17. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
#3 igaz,hülye hisztis pasi volt😁
nov. 17. 21:04
 5/7 anonim válasza:
Valószínű volt valamilyen -pata,de nem könnyű eldönteni hogy milyen,(szocio- vagy pszicho),mert ez is az is jellemző,és igazából nem is tudom hogy mi alapján lehet kategorizálni,(egyik jellemvonás esetleg kizár egy másikat,vagy nem),mert nem vagyok szakember.
nov. 19. 01:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én környezetembe csak párosujjú pata van.
nov. 19. 01:10
 7/7 anonim válasza:
És tudta ő is hogy nem normális amit csinál,mondta is hogy "valaki állítson meg"
nov. 20. 02:51

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!