Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember a környezetedb...

Van olyan ember a környezetedben, aki szerinted pszichopata?

Figyelt kérdés
Miből gondolod ezt? Próbálod elkerülni őt vagy kénytelen vagy elviselni? Mennyire vagy biztos abban, hogy valóban beteg és nem csak sokkal másabb a személyisége, mint neked vagy másoknak?
2020. nov. 17. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan az országomat egy ilyen vezeti.Most nem írok nevet de ott is ezt a nyelvet beszélik.
2020. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Volt,minden apróságon úgy kiakadt,megsértődött, mintha azon múlna az élete.
2020. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2#

Az ilyet hisztisnek hívják, nem pszichopatának xdxd

2020. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
#3 igaz,hülye hisztis pasi volt😁
2020. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Valószínű volt valamilyen -pata,de nem könnyű eldönteni hogy milyen,(szocio- vagy pszicho),mert ez is az is jellemző,és igazából nem is tudom hogy mi alapján lehet kategorizálni,(egyik jellemvonás esetleg kizár egy másikat,vagy nem),mert nem vagyok szakember.
2020. nov. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Az én környezetembe csak párosujjú pata van.
2020. nov. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
És tudta ő is hogy nem normális amit csinál,mondta is hogy "valaki állítson meg"
2020. nov. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Volt.Utólag visszanézve.Általánosban volt egy évfolyamtársam,elég híres,vagy inkább hírhedt volt.Elkövetett dolgokat,aztán rákent másra mindent,nem vállalta a felelősséget a tetteiért.Az emberek meg hittek neki.8 osztálynál nem jutott tovább,és felnőttként se javult.De néhány éve hallottam,hogy valami céget vezet,a szülei jóvoltából.
2020. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen az exem

Lattam rajta hogy elvezi ha masokat banthat, beteg ge ci volt. De ezt o ki is mondta hogy szereti ha felnek tole. Bortonben is ult, eldicsekedett nehany dologgal onnan is.. hat.. nem szoktam halalt kivanni senkinek de ot nem siratnam meg..

2021. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez komolyabb és alattomosabb mint a Covid 19 és mutációi...Komolyan szűrni kellene!Erről egy film jut eszembe:Katonák belenéztek valamibe (talán tengeralattjáró volt) és ők is "elkapták",de mintha misem történt volna,csak furcsán kezdtek viselkedni,aztán valaki rájött hogy nem szabad belenézni mert...
2021. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!