Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szövetséget kellene váltanom?...

Szövetséget kellene váltanom? Jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

Igazából egy online játékról van szó, de azért nem játékok kategóriában van a kérdés, mert inkább az emberi kapcsolatok oldala lenne jelenleg a lényeg. Nem is konkretizálom emiatt a játékot

Szóval nekem van két külön felhasználói fiókom, mind a kettő másik szövetségben, amik amúgy pont riválisok. Nem kémkedem senkinek egyébként. Az egyik csapat az, ahol évekkel ezelőtt is voltam mielőtt anno abbahagytam, a másik csapat meg az amihez most tök új tagként keveredtem az elmúlt egy hónapban. De őket is nagyon kedvelem. Viszont az utóbbi szövetség eléggé szét van esve az utóbbi időben a vezető inaktivitása miatt, a csapat fele elment, és annyira így már nem jelent kihívást és fejlődést, és nekem ott van nagyobb szintem. Ezért gondoltam, hogy valami ürüggyel átmennék ahhoz a csapathoz, ami annak a csapatnak a legfőbb szövetségese, amiben a kissebb szintű bázisom van, mivel ott eléggé jóba lettem egy taggal.(próbálok úgy fogalmazni, hogy a játék ne legyen egyértelmű :D) Viszont ők nem tudják még, hogy az a bázis a széteső csapatban hozzám tartozik, de szerintem átvennének. Viszont lehet azok akikkel jóban vagyok a széteső csapatból tuti árulásnak vennék, hogy pont a riválisokhoz mennék, és én gondoltam arra, hogy búcsú üzenetben megírom, hogy amint újra aktivitás lesz nyugodtan visszahívhatnak, de szerintem haragudnának rám. Viszont azt meg nagyon unom, hogy főként a társaság miatt vagyok ott, de már nincs társaság és a fejlődés sem megy velük. A kissebb, másodlagos fiókom az mindenképp maradna a helyén, tehát cserét nem csinálok. Illetve ahol a kissebb fiókom van ők még nem tudják, hogy máshol is vagyok, tehát ha szólnék hogy pont a riválisoknál voltam lehet kémnek néznének és végül mindenki haragudna rám.

Esetleg az is szóba jöhet, hogy a nagyobb bázissal olyan csapatba lépek, aminek nincs kapcsolata semelyikkel azok közül, akikhez most közöm van.


Szerintetek váltsak csapatot? Vagy hogy legyen?


2020. nov. 18. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy a másik csapatban jobb lenne, válts. A játékokat nem kell összekötni a barátsággal. A játékoknak ez a lényege, hogy néha a legjobb barátaid a legnagyobb ellenségeid. De szét kell tudni választani a kettőt. Ha a barátaid egy játék miatt fognak kiközösíteni, akkor inkább a baráti körödet kellene megválogatnod, nem a szövetséget.
2020. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem a barátaim bántalmaznak, mert rossz vagyok egy játékban. Cseréld le a baráti köröd, én is szenvedek, én csak azért nem cserélek mert mazochista vagyok, öngyilkos akarok lenni és azt szeretném, hogy addig basztassanak, amíg meg nem ölöm magam :D Minden nap ordítanak velem, öngyilkosságra buzdítanak, selejtnek hívnak, lelki terrorban tartanak, de minden nap órákon át dumálok velük és játszuk velük, miközben rühellnek.
2020. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A mostani csapattársaim nem a személyes baráraim, csak játékból ismerjük egymást

De végülis gondolkodom a váltáson

2020. nov. 18. 08:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor pedig nincs jelentősége. Ha érnek valamit mint emberek, akkor emiatt nem fognak megutálni.
2020. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kettes, mi a francért játszol ilyen játékot?? vagy miért pont velük??
2020. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötös, Mazochizmus.
2020. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elmebeteg vagy te is meg ők is..
2020. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom :\
2020. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!