Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy gyerekorri...

Miért van az hogy gyerekorri barátaimmal akikkel együtt nőttünk fel szegények voltak sokat segítettem nekik pénzben és néha szállás hellyel is.És mióta külföldön dolgoznak kint és néha hazajönnek, köszönni sem tudnak felvágják arcukat.Miért van ez?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy gyerekorri barátaimmal együtt nőttünk fel szegények voltak sokat segítettem nekik pénzben és néha szállás hellyel is mert a szülei részegesek voltak.Elmentek felső iskolába és ott összehaverkodtak mással valami cigány gyerekkel akik kivitték őket külföldre

és mióta kint vannak azóta felém se néznek és ha hazajönnek is már meg se ismernek nem is köszönnek felvágják az arcukat nagyképüen tovább mennek plusz már nem is látogatnak. Miért van ez? Még pénzemmel is tartoznak 5000 ft-al. Régen jó voltam most meg már nem ? Nagyon megutáltam őket. Nektek mi a véleményetek az ilyen régi barátokról emberekről?



#beképzeltség, #hálátlanság, #érdek barátság, #régi barátság, #gusztuntalanság,
2020. nov. 18. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos vannak ilyen emberek.

Nyugi, majd fognak ők még a te utcádba jönni.

2020. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

nincs ezzel semmi gond szerintem, pláne ha te sem kerested őket, nem ápoltál velük közelebbi kapcsolatot.


a pénz meg a segítség nem minden, szerintem ezt el kell fogadni, hogy az emberek leginkább mindent érdekből csinálnak. az is egy érdek, hogy megkeresnek valakit, ha épp nincs más.


öcsém is kinn élt Angliában, az itteni ismerősök meg szépen lemorzsolódtak. amikor hazajött, nem is szólt senkinek, mert minek.

2020. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A tavolsag az ilyen.

Az emberi kapcsolatok nem neten müködnek

2020. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy elárulok valamit. Az élet ilyen,ez csak a buborékban élö gazdagok jómóduak képzete hogy létezik öszinte barátság.

A barátságnak mindig oka van,érdekemben áll valamiért,ha már nincs haszna megszüntetem ez mindenkivel így van akinek célja van vagy meg kell dolgoznia sikerért

2020. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Sokan elfelejtik honnan indultak. És ezzel szerintem el is mondtam mindent. Szerintem felejtsd el őket, a tartozásukkal együtt.
2020. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezek nem barátok vvoltak
2020. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi ezzel a gond? Ők ott kinn jól élnek. Minek haverkodnának egy itthoni prolival? Én mikor kimentem külföldre, én megszakítottam minden kapcsolatot az otthoni barátokkal. Én rám ne akarjon egyik se akaszkodni, hogy segítsek neki kijutni, meg munkát találni.
2020. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan sok emberben él az a probléma, hogy nemes egyszerűséggel hajlamosak elfelejteni életük meghatározó állomásait, benne azokkal a nem lényegtelen részletekkel, hogy honnan indultak, miből, hogyan, mennyi idő alatt, ki(k)nek a közreműködésével váltak és mivé... Ezek a "felfelé nyal, lefelé tapos" típusú emberek, akikkel a legjobb megszakítani mindennemű kapcsolatot, - ha megfogadod a javaslatomat! Sokan járnak közülük úgy az élet által megírt különböző forgatókönyveknek köszönhetően, hogy idővel pofára esnek, - mert egyszer fenn, egyszer lenn, - és amikor a hullámvasút legmélyebb pontján megreked a szerelvény, akkor már kétségbeesetten keresik a kapaszkodókat, ám ekkorra már sokan elfordulnak tőlük. Ez viszont maradjon innentől kezdve már az ő problémájuk!
2020. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert talán azóta lett egy teljesen más életük?
2020. nov. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!