Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki olyan...

Van itt olyan, aki olyan munkahelyen dolgozik, ahol adnak a munka mellé szállást is? (Belföldi munka)

Figyelt kérdés
Tudnál mesélni mit dolgozol? Hogyan zajlott a szállásra való beköltözésed? Hogyan zajlik a munkába járás és egyebek? Neked tetszik? Mennyire jött be?

2020. okt. 28. 02:20
 1/2 anonim válasza:
Igen van. Nem tudom, hog honnan irsz. De van egy esztergomi cég, akik pont ilyet keresnek. Tatabányán van munka, persze szalagon, 220.000 alap, + 3xi étkezés, + szállás. A neten biztos megtalálod őket, mert nekem elvesztek az adataik. De ha beirod azt amit én ide, tuti, hogy kapsz választ.
2020. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ATLASZMUNKAK.HU

digitális munkaportál

ATLASZ BLOG

Betanított munka szállással - állások és tudnivalók


Ha gyorsan szeretnél egyszerű és stabil állást találni, akkor a legjobb választás a betanított munka szállással. Ilyenkor a cég biztosítja számodra a szálláshelyet, így hatalmas összeget spórolhatsz meg a fizetésedből.

Nézd meg a szálláslehetőséget is kínáló álláshirdetéseket!

Úgy érzed, neked való ez a fajta élet? Akkor nézzük meg azt is, hogy mire kell odafigyelned, ha ilyen munkára jelentkezel!


Sürgősen kerestetik: Betanított ingyenes szállással - 3816 ...

hu.jooble.org › állás-betanított-ingye...

Translate this page

Betanított összeszerelő munka Tatabányán, ingyenes szállással!Amit kínálunk: Munkába állást segítő előleg 20.000 Ft értékben Hosszú távú munkalehetőség ...

2020. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!