Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most miért nem hallani azokat...

Most miért nem hallani azokat a hangokat, akik szerint a vírus kamu és nem is létezik?

Figyelt kérdés
Az első hullám után, a nyáron sokan írták a közösségi médiában, hogy az egész kitaláció az emberek manipulálására van.

2020. nov. 19. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fb bejegyzést...
2020. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek, aki kórházban dolgozik ápolónőként, meghalt a 96 éves nagymamája végelgyengülésben. A kórház nem akarta kiadni a holttestet, mondván, a halál oka a koronavírus. A főorvos lobogtatta a 6(!!!) negatív tesztet, és nagy nehezen kiadták a holttestet, de a kórházi lapra halál okának ugyanúgy a koronavírus volt beírva.


Na, de ezt csak hallottam... Viszont amit láttam is, az kollégám 1 héttel ezelőtt elhunyt édesapja. Rákos beteg volt, a halála előtt 2 nappal végeztek nála tesztet, ami negatív lett. Kórházi lapon, halál oka: SARS-CoV 19. És ezt a saját két szememmel láttam.


Én nem tagadom egy vírus létezését, sosem tagadtam. Én csak azt mondom tavasz óta, hogy valakinek nagyon érdeke, hogy félelemben éljünk, begubózva a 4 fal közé, barátok és család nélkül. Vannak elméleteim, de valószínűleg túl sok scifit nézek, szóval nem szoktam hangoztatni. Majd kiderül. Az tuti, hogy fújják azt a lufit, és egyszer nagyon nagyot fog durranni.

2020. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Másrészről, itt a vírustagadás ellentéte, szerintem ez is borzasztó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__108..


Egyenesen rátukmálják valakire a vírust, aki tipikusan más (pszichés eredetű) betegség jeleit mutatja.

2020. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt mondja már meg valaki okos, hogy nyáron miért nem fertőzött mikor ment mindenki jobbra balra
2020. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!