Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTP-k! Mi okozza számotokra...

INTP-k! Mi okozza számotokra a legnagyobb nehézséget?

Figyelt kérdés
Mi az ami a lehető legtávolabb van a komfortzónátoktól?

nov. 19. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az INTP? Ez valami elágazása a koronának? :D
nov. 19. 13:53
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
talán a szociális dolgok
nov. 19. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ismeretlen emberekkel való ismerkedés, bocsánatkérés, belátni, hogy én voltam a hibás és beismerni, hogy nem nekem volt igazam.
nov. 19. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A hülye emberek és a egydimenziós, unalmas beszélgetések. Fel tudom magam baxni, mikor valaki azért terrorizál (zargat) hogy valami semmitmondó hülyeséget benyögjön és várjon tőlem értelmes reakciót, amit ha megkap, válasz nélkül továbbáll. Kiráz a hideg az ilyenektől.
nov. 19. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Monotonitás, egyszerűség, emberi butaság, a saját szociális készségeim hiánya, a lustaságom, a nem létező koncentrálási és összeszedteségi képességem.
nov. 19. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok senkit megvigasztalni, érzelmi támogatást adni.
nov. 20. 07:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb minden, ami érzelmekkel kapcsolatos.

Nem tudom, hogyan "kéne" kimutatni az érzelmeket, és ezért rengetegszer félreértenek, és magyarázkodhatok. Például ha örülök valaminek, akkor is néha egy kicsit elmosolyodok, de semmi más, mert egyszerűen nem tudom máshogy kimutatni. Más érzelmeim pedig alig vannak (pl szomorúság, harag, sértettség). Úgyhogy nincs is nagyon mit kimutatnom...

nov. 20. 07:29

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!