Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez nálam? Hogyan...

Mitől van ez nálam? Hogyan lehetnék már túl ezen?

Figyelt kérdés
Már vagy 2,5 éve egy db képet nem raktam ki se a facebookomra se az instahramomra mert az van bennem h biztosan rajtam gunyolodnak majd vagy kibeszelnek vagy xy mit szól hogy kiraktam képet, kik lajkoljak, kik nem lajkoljak. Ez mitől van? Hogyan tudnék ezen túl lépni?
2020. nov. 19. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Egy kis sztori a véleményem előtt: 82 ismerősöm van a Facebook-on, legfeljebb 10-en szoktak like-olni. Nem éppen kecsegtető statisztikák, de végülis, én akartam így. Ennek ellenére két hetente ki szoktam rakni saját tartalmakat. Nem megosztásokat, vagy érdektelenségeket osztok meg. Nekem nem az számít, hogy mennyien like-olják, vagy mennyien látják, hanem az, hogy ne tűnjön halottnak a Facebook-om. Próbálok olyan tartalmakat felrakni, ami legalább egy pár percig érdekes lehet a megtekintőnek. Szerintem neked is ilyesmire kéne törekedned. Mellesleg ha megnézed az ismerőseidet, nekik sincs saját tartalmuk, csak megosztások, meg egy-két szelfi mondjuk. Úgy tudsz ezen az érzésen túl lenni, ha elkezdesz érdekes, saját tartalmakat felrakni. Akkor fogsz rájönni, hogy ha esetleg kigúnyolnak, az még mindig jobb, mint egy halott Facebook. De még egy halott Facebook is jobb egy passzív életnél. Ha nem raksz fel semmit se, ezt fogják rólad gondolni, hogy nincs életed (ami nem feltétlen igaz), és akkor emiatt fognak gúnyolni.
2020. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!