Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnénk legjobb...

Hogyan lehetnénk legjobb barátnők?

Figyelt kérdés

Már ovis korom óta ismerem a barátnőmet, és egy suliba is járunk.Van hogy rögtön szóba elegyedünk, és várjuk a holnapot hogy elmondhassuk mi történt velünk.Aztán nem tudunk beszélgetni, mert nincs miről, általában kisebb dolgokon összekapunk stb.A barátnőm véleménye az, hogy nem engedem magam el úgy mellette, feszült vagyok, nem mindig laza...és igaza is van, mert néha úgy gondolom hogy egy hülyeség ami számomra vicces, azt ő lehordaná, hülyének tartana.Szeretnék a legjobb barátnője lenni, nem sokára közös táborba megyünk, és addigra szeretnék laza, humoros és megértő, nem veszekedő barátnő lenni.Mit tegyek?


U.I.:Mind ketten a saját igazunkat valljuk, és általában nem bírjuk megállni, hogy ne a saját igazunkról nyújtanánk vallomást.



#barátnő #legjobb barátnő #BFF #hogyan lehetek legjobb barátnő?
2013. júl. 14. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egyébként ezt így soha ne erőltesd. Ha valami a legjobb barátnőd, akkor nem azért az, mert nagyon az akar lenni.... vagy a legjobb barátnőd lesz, vagy nem. A barátság arról szól, hogy elfogadjátok egymást olyannak, amilyenek vagytok. Nekem is volt ilyen barátnőm, akivel mindenen összekaptunk, az első adandó alkalommal ott is hagytam. Igazam is lett. Nem bírtam volna vele, utálom... és rögtön lett is egy sokkal jobb barátnőm. Persze ez nem azt jelenti, hogy az nálatok nem működik. A legjobb barátnőmmel is állandóan veszekedtünk, mikor kicsik voltunk. Persze soha nem volt komoly. Az idő majd eldönti, nem szabad így rágörcsölni. Azzal barátkozz, akivel jól érzed magad.
2013. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De szerintem félreértetted.Mind a ketten legjobb barátnők szeretnénk lenni, szeretek vele lenni, és ő is velem.Elég sokat tudunk nevetni, de van hogy kínos csönd lesz, és nem tudjuk eldönteni hogy mit csináljunk miről dumáljunk stb.Hogyan lehetek mellette laza, ha mégsem akarom azt hogy hülyének nézzen??
2013. júl. 14. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát erről nem tudol mesélni. A barátnőm tudja, hogy mekkora hülye vagyok, szóva csinálhatok bármit... Ő is csinálhat bármit, én sem nézem hülyének (mondjuk én alapból magamban keresem a hibát mindig, úgyhogy nem nagyon szoktam embereket hülyének nézni). De add saját magad. Ne akarj mindig komoly dolgokról társalogni.... a hülyeség hozza össze az embereket a legjobban. Ha meg hülyének néz, akkor az már régen nem jó....
2013. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!