Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagyon alacsony...

Szerintetek is nagyon alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

Ma voltam a telekomba, és álltam a sorba ,elég sokan voltak, jött egy elég magas pasi és a nője se valami 169 centi volt.

Na szóval már én jöttem a sorba amikor indultam, mèg hallottam,hogy hogy megjegyezték,hogy milyen kis törpe meg valami ilyesmiket suttogtak.

Hát elèggé szarul esett ez tény :/

Így is zavar , de most meg még

jobban :(


20/f 170cm



2020. nov. 19. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Felnőtt férfi vagy, miért érdekel, hogy más mit gondol rólad, vagy alacsonynak tart? Látszik, hogy nem fogadtad el magad, nincs önbizalmad. Ha alacsony vagy, akkor mi van? Semmiben nem kéne, hogy kevesebbnek érezd magad másoktól. Üdv, 152cm/27N
2020. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én még ennyi sem vagyok. Sosem zavart, igaz, az én generációmban még ez volt az átlag férfi magasság.
2020. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Én is 170 vagyok de vigasztal hogy a farkam nagy
2020. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom mások véleményét. Engem is sok mindenért leszólnak, főleg, h meleg vagyok és kicsit látszik, hiába próbálok ellene tenni. Párszor beszóltak, kinevettek már, nem esett jól, de nem görcsölök ilysen bunkók miatt
2020. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
168 cm vagyok(ffi)alacsonynak számítunk,azért nem a legvészesebb kategória.Az mit szóljon,aki férfi létére mondjuk 160 cm? Sajnos az alacsonyság megbélyegzi az embert,de aki ezért beszól,annak saját magával van problémája.Le kell szrni.
2020. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!