Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csodabogár lennék a gondolkodá...

Csodabogár lennék a gondolkodásom alapján? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A tavasz során én is arra kényszerültem, hogy otthonról dolgozzam. Egy rövid ideig élveztem is a home office-t, de utána egyre jobban elkezdtek hiányozni a munkatársaim. Azóta is úgy gondolom, hogy a személyes kapcsolatokat semmi sem pótolja. Ideig-óráig lehet telefonon, interneten keresztül tartani a kapcsolatot, de az sosem lesz az igazi, véleményem szerint. Tudni kell rólam, hogy emberszerető, társaságkedvelő személyiségem van. Egyébként egy általános iskolában tanítok, egyelőre még be kell járni a munkahelyre.


A digitális oktatással kapcsolatban is vegyes érzéseim vannak. Szükségmegoldásnak megteszi, hiszen most a lényeg a vírus kiküszöbölése. Ugyanakkor úgy vélem, egy alsó tagozatost például nem lehet online tanítani. A tavasz során így is sokan lemaradtak, ellustultak. Több gyerek úgy vélte, vakáció van. Emellett mesélték nekem a diákok, hogy a közösség hiánya megviselte őket. Egy középiskolás még talán meg is birkózik a digitális oktatással, de egy alsó tagozatos aligha.



2020. nov. 20. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsiii, de a lényeg lemaradt. Írd le azt is, hogy mitől lennél csodabogár.
2020. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy átlag gondolkodás.

Tudtommal amúgy alsóban még nincs digitális oktatás hanem bekell járni.

2020. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Negyediktől nyolcadikig tanítok, persze, be kell járni. Örülök, hogyha nem találtok kivetnivalót a hozzáállásomban. :)
2020. nov. 20. 16:57
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, amit írtál átlagos.
2020. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Oke, es mi a kerdes? A legtobb embernek hianyzik a tarsasag, foleg ha mondjuk egyedul van otthon, csaladja, baratai messze. Ebben semmi extra nincs. Tanarkent szerintem ezt azert tudni kene, biztos volt pszichologiad az egyetemen.

En is hulyet kapnek szerintem, de mivel a parommal elek egyutt, ezert nem hianyzik annyira a tarsasag.

Es igen, a digitalis oktatas egy szuksegmegoldas, ez van, remeljuk, hogy jovore mar nem igy lesz.

2020. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a te esetedben normális, egy jó tanárnak szeretnie is kell az embereket. Én is itthon vagyok, de egyáltalán nem vágyom társaságra.
2020. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én is ebben bízom. Meg tudom érteni.


Én igazából azért kérdeztem, hogy nem-e tűnök csodabogárnak, mert a kollégáim többségének hiányzott a társaság, de volt kb. 3 olyan ember, aki nem értette, miért vágytam vissza az iskolába, amikor otthonról dolgozni kényelmesebb. Ők nem hiányolták a társaságot, igaz, maguknak való emberek, közel járnak a nyugdíjhoz.

2020. nov. 20. 17:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtattak az eddigi válaszok, mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2020. nov. 20. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Tetszik, vagy sem, az ember társas lény. Még akkor is ha valamennyi magányra (én-időre) mindenkinek szüksége van. Enne az egész hajcihőnek a legnagyobb kára, hogy a a társadalmat teljes mértékben elmagányosítja.
2020. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Egyetértek.
2020. nov. 20. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!