Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női szemmel egy autó nélküli...

Női szemmel egy autó nélküli férfi miért furcsa?

Figyelt kérdés

Kérlek csak az válaszoljon aki szerint furcsa.


Azok kérlek ne akik szerint nincs ebben semmi különös és lehet autó nélkül is élni. Előre is köszi a megértést.



2020. okt. 28. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ma nem nagyvárosban élve egy autó nélküli ember (nö is, férfi is) furcsa, ugyanis autó nélkül nem mobil. De ez nincs nemhez kötve, mindenkire érvényes.
2020. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

Mert az.

Mintha egy nőnek nem lenne egy neszeszeres kistàskàja.

Vagy egy gyereknek jàtéka.

Sajnos Mo.n nem egyszerű boldogulni, pedig egy autó tök alap kellene hogy legyen mindenkinek.

Nő vagyok, nekem is van

2020. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Mert a mobilitás alapja az autó.
2020. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Furcsa, hogy amikor hazakiser az utolso busszal … mi a fenevel megy haza? :)
2020. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
26%

Szerintem, bárki, aki nem a budapesti belvárosban él, és nincs kocsija/jogsija, az fura.

Egy férfinél talán még furább. Tudom, visszavetem a női mozgalmakat 100 évvel, de én úgy gondolom, valamilyen formában, a család feje, a család fő védelmezője a férfi. És ha most pl el kell hozni az OBI-ból 20 nm csempét, megkéri a szomszéd Petikét, akinek 18 évesen már van jogsija, neki meg 32 évesen sincs? Szerintem Zn. Aki pedig pl egy 16 éves Peugeot 206-ot se tud megvenni és fenntartani, gondolkodjon el az életén, hol rontotta el-ezt szintén nemtől függetlenül...

2020. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

Úgy vagyok, mint #5.

ehhez kertes házban hozzátartozik a fűnyíró, nem az, hogy levágja haver vagy akárki

2020. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
5-6-os: öszintén szólva nekem nöként még soha nem jutott eszembe, hogy az X nm csempét elhozni kellene egy autóval rendelkezö férfi - az én autóm meg én magam is elég vagyok ehhez -, illetve uygan van fünyíró, de azt is képes vagyok én használni, emiatt nem "tartok" egy férfit!
2020. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
27%

7-es: Ki mondta, hogy emiatt tartunk férfit? Senki...nem tudom melyik bugyidban olvastad :D

De értjük, te ilyen erős femináci vagy, mert azért, mert ha valakinek van kapcsolata-férjezett, és """"elvárja"""" hogy az a hapsi hozzon haza egy kis csempét, és nem én megyek, és a vállamra vetem mint egy erős magyar önálló nő, akkor már azért tartok férfit, amiért egy tenyészkancát is pl.

Értem.

Az én autómban is elférne, én is elbírnám hozni, csak a férjem nem nézné jó szemmel, én cipekedjek, és én sem nézném jó szemmel, hogy ő ezt jó szemmel nézné.

Azért a lábam még leborotválhatom, mert én úgy szeretem, vagy ez is egy antifemninista, falloszcentrikus világból eredő bűn?


Mindegy, a kérdésre válaszoltunk, hogy kinek miért fura...nekünk ezért :)

2020. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

"bugyidban olvastad"


Fú, ez nagyon erőltetett, csak hogy lenézően leírd, hogy bugyi. Nekem ég a fejem ettől.

2020. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

Kortól és helytől függ nálam.


Nem értem, hogy pl. egyesek mit tudnak élvezni abban, hogy a halál faxáról ingáznak rendszeresen tömegközlekedéssel.


Meg azért az is furcsa, ha valakinek 30+ évesen nincs legalább jogsija. Valahol vezetni tudni alapműveltség.

2020. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!