Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekként viselkedő felnőttek...

Gyerekként viselkedő felnőttekkel találkoztatok már?

Figyelt kérdés

Akiken teljesen megdöbbentetek hogy a gondolkodásukkal, felelőtlenségükkel egyáltalán hogy maradtak életben, és nem jutottak az utcára.


Biztos ismeritek ez a típust: az állandóan adósságban úszó, céltalan, egyik napról másikra tengődő, mindig panaszkodó és hibáit be nem látó.



2020. nov. 20. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Aha
2020. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tomika
2020. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ökörfo~ról
2020. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

27 évesen még az anyja kezeli a pénzügyeit, ha akar venni valamit, akkor anyukát kell hívni, hogy menjen vele és kísérje el na meg, hogy hozza a pénzt ugye.

Nem lehet egyedül hagyni, nehogy felgyújtsa a lakást és ennek ellenére azért szexelget jobbra balra, aztán anyukával karöltve csinálja meg terhességi tesztet 3 havonta, ahelyett hogy rendesen védekezne.

Barbie-s meg unikornisos szobája van azért..

És ez csak néhány példa volt a sok közül.

Esküszöm létező ember!

2020. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ex. Pont ezért ex. 🤣
2020. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Az irokézek között szinte valamennyi ilyen. Fogalmuk sincs a holnapról, csak a mának élnek. Ami persze alapjában jó dolog lenne, csak éppen a mai világban teljes életképtelenséget okoz.
2020. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Igen, de nem biztos ám, hogy ők lesznek a legsikertelenebbek az életben.


Én mindig igyekeztem felelős döntéseket hozni. Volt osztálytársam egy hónap felcsináltatta magát, azóta szét is mentek a gyerek apjával, de ahogy látom, él, mint hal a vízben. Semennyivel sincs hátrébb, mint én.

2020. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok. Jelen. 36 éves vagyok. Ha pénz kerül a kezembe még aznap elnyomom álatlában piára, vagy drogokra. S mivel egész életemben azt így csináltam, ezért nem hiszem hogy tudok változtatni. Félek önmagamtól, mert hiába is kezdenék el félretenni, előbb utóbb úgyis benyomna az agyam valami gondolatot - amitől pillanatok alatt megint hazavágnák mindent. Így inkább nem csinálok semmit. Amikor van pénz jól érzem magam. Ennyi. Voltam már hajléktalan is, de most épp szüleim vissza fogadtak.

A kérdés azon része nem illik rám: hogy ne látnám be a hibáim. Igenis látom. Tudom hogy amiért nem vállalok felelősséget az életemért - azért történik ez. Ebbe az életmódba már több alkalommal hajszál híján belehaltam. Viszont nem ismerek más életmódot. Nem vagyok elég erős, és legfőképp egyáltalán nem bízok önmagamban. Sajnos egyedül képtelen vagyok változtatni, és most legelső lépésben a drogokról/alkoholról kéne leszoknom. Ehhez be kéne mennem egy 1 éves bentlakásos rehabra. Ezt kéne tennem, és még bármilyen életem lehetne. De nem teszem. Mert én egész életemben egyedül voltam. Inkább leszek újra hajléktalan, és fagyok meg egy árok parton - de akkor sem megyek idegen emberek közé lakni hónapokig. Ha csak ez az egy lehetőségem van, akkor nem élek vele. Tovább folytatom a felelőtlen életem.

De még itt vagyok. Nagyrészt rólam is szól a kérdés. Ha bárkinek van még kérdése bármiről - csak írjátok le - és szívesen válaszolok ;)

2020. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Már múltkor azt mondtad,leteszed a drogot.
2020. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
9, Megpróbáltam, de nem sikerült.
2020. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!