Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tarthatnék jövőre offline évet?

Tarthatnék jövőre offline évet?

Figyelt kérdés

Nincs ennek akadálya?

2021-ben nem interneteznék, nem tévéznék s nem hallgatnék rádiót.


2020. nov. 21. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
tarthatnál. de nem fogsz.
2020. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akadálya, tedd meg! Ha sikerül véghezvinned minden elismerésem a Tiéd.
2020. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs olyan rokonod/ismerősöd akivel interneten tartod csak a kapcsolatot, nem szükséges a munkádhoz, akkor nincs akadálya. Sok sikert!
2020. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy tanuló, semmi akadálya. Anyámnak közel 20 éve nincs tévéje, nem is nézett tévét. Netezni netezik, de nem viszi túlzásba. Rádiót meg nem hallgat. Az okostelefont pedig szívesen cserélné le butára, mert azon nincs net.


Az már más kérdés, hogy mennyire megoldható, mert manapság pl: bankszámla nyitásnál is szinte szükséglet, hogy legyen okostelefon (lehet anélkül is, de nekem megnehezítette). Ha ezeket tudod nélkülözni, hajrá, bajod nem lesz belőle. A fontos hírek úgyis eljutnak hozzád, ha akarod, ha nem. Pl: néztem, vártam, de végül apám újságolta el, aki a kollegától hallotta, hogy 500 méteres körzetben lehet az otthontól kutyát sétáltatni, időponttól független.

2020. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz, de drukkolok neked.
2020. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!