Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van? Veletek is volt...

Ez miért van? Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Sok emberrel találkoztam már az internetről, szám szerint pontosan tízzel, de mindegyikről kiderült élőben, hogy igazából nem is olyan érdekesek, mint írásban. Neten nagyon jól elő tudták adni az érdekes, elvont figurát, aki tele van értékes ötletekkel, aztán mindig csak személyesen jöttem rá, hogy mindez kamu volt. Persze lehet azzal jönni, hogy biztos zavarban voltak, de mindegyiknek megadtam az esélyt egy tartalmas beszélgetésre, tök közvetlen voltam, kínosnak se mondtam volna a szituációt, mégis úgy kellett az összesből harapófogóval kihúzni a mondatokat. Talán egy ember volt, aki hasonlított az internetes énjére és nagyjából el lehetett vele beszélgetni, de a többi az kritikán aluli. Nekem ezek után már nem nagyon van kedvem bárkivel is interneten keresztül ismerkedni, mert aztán folyton csalódnom kell bennük. Nagyon kiábrándító.

2020. nov. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan személyek akik könnyebben beszélgetnek az interneten. Akik írásban jobban/többet beszélnek, mint szóban.
2020. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

volt pár.

de mivel én nem akarok beléjük látni látatlanban valami olyat ami nem is létezik,így csalódás sem ért.

régen leszoktam már arról,hogy én elkezdjek megváltoztatni vkit-aki ezt nem akarja-

úgyhogy megismerem és elfogadom olyannak amilyen.


a nagy beszélgetés sem kényszer.

múltkor találkoztam egy lánnyal,akit csak látásból ismertem,dumáltunk kicsit messengeren,aztán találkoztunk és szinte szavak nélkül tök jó összhangba kerültünk,mert ő sem egy locsifecsi,meg én sem...plusz ő is a tetteket értékelte ahogy én is;)

2020. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A közös témákat mar kibeszeltetek neten lehet élőben így már nehezebb elkezdeni a semmiről dumálni. Első találkozáskor sokan nem nyílnak meg annyira mint online lehet többször kellene találkozni csinálni együtt valamit egy pár órás beszélgetésből nehezen szűröd le milyen is valójában az illető. Ennyiből nem lehet következtetéseket levonni.
2020. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan magasra tetted a mércét, hogy azt legtöbben már csak kamuval tudták megugrani, és ez ki is derült. Vagy csak simán nem volt szerencséd, az is lehet
2020. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nekik is az a bajuk, ami nekem. Jobban megy az írásbeli kommunikáció, mint a szóbeli. Brutálisan tudok szenvedni ha szóban kell magyaráznom valamit. Lehetséges, hogy ők is így vannak ezzel.
2020. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!