Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek alakult már úgy, hogy...

Veletek alakult már úgy, hogy azt hitték nagyon értetek valamihez, jók vagytok benne, pedig amúgy nagyon nem?

Figyelt kérdés
Hogy keveredtetek ilyen helyzetbe és mihez kezdtetek vele?

2020. nov. 15. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Történelem verseny. Készültem rá,feladatokat oldogattam meg,tanárral beszéltem,ehhez képest...nem voltam én voltam az utolsó,de nekem nem volt szép eredmény.


Azóta amúgy reálosabb lettem,a biológiát,a kémiát sokkal jpobban szeretem,orvosnak készülök.

2020. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én sajnos mindennel így vagyok. Így vagyok azzal amit az egyetemen tanulok és az összes hobbimra is igaz. Sorra veszem észre, hogy egyáltalán nem vagyok jó ezekben.
2020. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Azt gondoltam,helyesírásban verhetetlen vagyok.Aztán kiderült,hogy vannak jobbak.
2020. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok


Egyébként hozzáteszem,ez a "kudarc" nem feltétlenül volt nekem rossz. Egy kicsit rá is ébredtem,hogy ez engem nem nagyon érdekel. Persze nem utáltam meg a törit.

2020. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 en is pont így vagyok. Külső szemlélő csak annyit lát, hogy mennyi klassz dolgot csinálok, de igazából az utolsók között kullogok mindenben.
2020. nov. 15. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
ez természetes része a tanulási folyamatnak amúgy. az elején az emver sokkal inkább azt hiszi hogy nagyon vágja. és ahogy ássa magát vele egyre jobban jön rá, hogy hú hát hoppá. de ez nem szabad, hogy kedet szegjen tovább kell menni. de innentől reálisan látja az ember, hogy akkora az egész tudás terület, hogy sosem ér majd a végére. ez vezet amúgy manapság a specializációhoz részterületekre.
2020. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki azt hiszi hogy tudok angolul, csak mert angol nyelvű könyveket olvasok, meg a főnökeimmel is angol nyelven történik a kommunikáció, emailezés formájában.

Pedig teljesen más ha valaki ért egy nyelvet, meg ha beszéli. Tökéletesen értem, de nem tudok összerakni egy mondatot, mert soha nem tanultam, csak így rám tapadt. A nyelvtan miatt nem tudok angolul beszélni, nincsenek meg az alapjaim. Ha meg kell írnom egy emailt, előtte a fordítóval szórakozok fél órát, meg példamondatokat keresek a neten...

A másik a számítógép. Mivel a környezetem kis túlzással bekapcsolni sem tud egy gépet, mindenki azt hiszi hogy én mennyire értek hozzá. Csak hozzájuk képest, de amúgy fogalmam sincs róla, pl újratelepíteni sem tudnám.

2020. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte minden olyan dologgal kapcsolatban, amiről azt hittem, jó vagyok benne, ma már látom, hogy maximum erős átlag. Tudok valamennyire zenélni, de nem annyira, hogy kiemelkedjek a többi, átlagosan jó zenész közül. Viszonylag jó fotókat csinálok, de egy fotópályázaton nem rúgnék labdába. Meg még van egy-két dolog, amihez kicsit jobban értek az átlagnál, de egyikből sem vagyok kiemelkedő. Pedig a legtöbbről évekkel azelőtt azt hittem, hogy hej de jól megy.
2020. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tesitanárom azt hitte szeretek tesin edzeni játék helyett, mert sportosnak látott. Közben kiszámoltam, hány egyest kaphatok hogy ne bukjak meg. Engem nem zavart, hogy másnak láttak, mint amilyen vagyok. Úgy éreztem, szembesítem őket a valósággal: én ilyen vagyok, ez van. Így volt a jó.


De egyébként inkább rosszabbnak ítélnek és jobb vagyok, mintsem fordítva.

2020. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb ugyanúgy érzek, mint a #2.


Se a tanult szakmámban (mérnökhallgató vagyok), se a hobbimban nem vagyok egy nagy ász.


De hát ez van. Nem lehet mindenki kiemelkedő képességű.


20F

2020. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!