Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki a mostani helyzetben folyton eljárkál úgy, hogy több másik (köztük veszélyeztetett) emberrel együtt lakik? NEM munkából adódóan.

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy az ő dolga. Mindenhol maszkot kell hordani.
2020. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az eljárkálás alatt nem boltot és egyéb nyilvánvalóan szükséges dolgokat értettem, hanem mondjuk a pasijával ide-oda mászkál, tömegközlekedést is igénybe véve.
2020. nov. 22. 11:47
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
🙄 Ha TE félsz, zárkózz be TE. Máosokat meg hagyj élni!
2020. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Borzalom.
2020. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, én pl eléggé parázok ettől a nyavalyától, de azért nem kötöm gúzsba a családom többi tagját. Az életnek menni kell tovább, ahogy lehet mindenki védekezik, én talán kicsit jobban és ennyi. Ha nagyon félnék, akkor meg egyszemélyes magányba vonulnék. Én. Nem akik velem élnek, hanem én.
2020. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem felelőtlenség. Megértem, hogy ha az illető nem fél a vírustól, de ha pl az idősebb szüleinek viszi haza a vírust, akik amúgy nem járkálnak ki és vigyáznak is. Nem tartom érett és normális viselkedésnek, ha valaki ennyire nem figyel a családtagjaira.
2020. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
és mégis mi különbség van kérdező a boltbajárás meg a csak úgy eljárkálás között kockázati tényezőben? ha csak nem zárkózol el a családdal hermetikusan, akkor sehogy nem fogod tudni elkerülni a fertőzést...
2020. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki törődjön a saját dolgával. Ameddig a törvény nem tiltja és a maszkot is hordják, csak nyugodtan. Semmivel nem jobbak azok az emberek, akik az ablakban leskelődnek és azt nézik, ki hová megy maszkban vagy maszk nélkül, mint azok, akik tojnak minden szabályra és az alap előírásokat sem tartják be.
2020. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb ember eleve tömegközlekedéssel jár dolgozni, és csúcsidőben egymás nyakán vannak az emberek.

Rengeteg embernek olyan a munkája, hogy ott is emberekkel kontaktál.

Bolti eladók, nagyobb vállalatok irodistái, gyári munkások a futószalag mellett állóktól kezdve a CNC-sek és targoncásokig, raktárosok, futárok, éttermi dolgozók (nincsenek nyitva, de kiszállítás van, így a kollégákkal van kontakt)

Ezek után mégis mit ront a helyzeten, ha az ember átmegy a párjához, vagy egy barátjához, amennyiben csak max 2-3 ember van ott?

Én mondjuk nem járkálok nagyon el, de a fent említettek egyikéhez közeli munkám van, és tömegközlekedem oda vissza.

2020. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült felfogni a lényeget. Leírtam hogy nem munkába jár, és egy veszélyeztetett idős beteg emberrel él együtt, tehát nem értem ezt a "vonuljon el aki fél" mentalitást. Egy 80 éves ember a saját házából vonuljon el? Csak mert egy idióta tinédzser nem képes a seggén maradni? Komolyan félelmetes néhány hozzászólás, remélem majd titeket is ugyanígy fognak szembe köpni egyszer
2020. nov. 22. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!