Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet ezt túlélni?...

Hogy lehet ezt túlélni? Márciusban lesz 3 éves a lányom, mennem kell dolgozni, már most sírhatnékom van ha erre gondolok! Terhességem eleje óta itthon vagyok (veszélyeztetett voltam) 3éve sülve-főve együtt vagyunk,1 napot nem voltunk külön!

Figyelt kérdés
Ha belegondolok hogy el kell válnunk rosszul vagyok,tudom hogy túl reagálom de nagyon félek:(
2013. jan. 1. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2013. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
pont igy voltam én is,márciusban kezdetem ő január vólt ovis volt,alig vártam,hogy hazahozzam délben,nagyon nehéz volt,de boldog is voltam mert nagyon profin vette az akadályokat.büszke voltam rá,tudod,hogy igy kell lennie,ezért magamon kell erőt vennem.aztán mikor elkezdtem dolgozni,jött a köv mélypont,a fiamnak és nekem is,nagyon szenvedtem,nagyon nehéz volt,de apuka nagyon ügyesen és okosan helytált,igy sikerült ezen is túl lenni.Most sird ki magad,sirasd el a 3 évet,jogod van hozzá,aztán rázd meg magad és együtt menjetek tovább,hisz sok akadály vár még az emberre de mindig az a legnehezebb ami előtt áll az ember,pedig nem ám,de akkor ott azt hiszi.fel a fejjel.
2013. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha kimutatod, h neked milyen nehéz az elválás felnőttként, csak a gyerek dolgát nehezíted meg.
2013. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így éreztem magam én is annak idején, nekem az segített, hogy azt tartottam szem előtt: NEKI VAN ERRE SZÜKSÉGE! A gyerektársaságra, az új kis barátokra, a kedves óvónénikre, a sok-sok érdekesre, amit ott tanulhat. :) Nem foszthatom meg az új élményektől! :)

Már tizenéves, és tegnap szilveszterezett először a barátokkal, és nem velünk! Most meséljem, hogy nézegettem a fotóját a telefonomon, és alig vártam a reggelt? :))) Így megy ez... :)))

2013. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Gondolj arra, hogy a gyerekdnek milyen jó lesz. Végre társaságban lehet. Sajnos nagyon hozzá nőttél a gyerekhez ami nem helyes. Jót fog tenni mind kettőtöknek.
2013. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!