Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, leendő anyukák aki...

Anyukák, leendő anyukák aki nem tudtak együtt lenni terhesség alatt a párjukkal (veszélyeztetett, libidó csökkenés, vagy csak mert féltették a babájukat ) nem féltetek, hogy megcsal vagy elhagy a párotok?

Figyelt kérdés
Nekem nem lehetett a 13 .hétig.A doki azt mondta lehet amíg nincs panasz. Egyszer próbáltuk is, de csak egy pózban volt kényelmes, de közben egyfolytában azon aggódtam,hogy nehogy baj legyen. (Volt már egy vetélésem) A párom azt mondta már megszoktam, de...nem tudom mennyire hihető vagy meddig tűri ezt el. Persze szoktam rajta segíteni máshogy , de nem annyiszor mint előtte. Ez azért van mert sokszor már alszom mikor hazaér.
2012. máj. 20. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy normális,férj,apa,ilyet nem csinál,hogy elhagy,megcsal!

Az ilyen férfiak komolytalanok,aki igazán szeret és család centrikus,annak ilyenek nem jutnak eszébe és megértőek.

Nekem konkrétan a legelejétől libidó csökkenésem volt (a hátam közepére se kívántam a sexet),mégis túléltük azt a 9 hónapot + a 4 hetet,mert utána már a régi önmagam voltam :D

2012. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Abszolúte megértelek. Nálunk is hasonló a helyzet. Volt már egy vetélésem, ennél a terhességnél meg barnázás az elején meg egy bevérzett hematóma a 9. héten. Azt mondta a doki a 12. héten, hogy lehet szexelni, ha nincs gond. Gond az szerencsére nincs, csak bátorságom nincs. Félek, hogy lesz valami baj. Viszont, ekkor megfogadtam, hogy a 16. hétig várok - mert nem szeretném, ha emiatt elhidegülnénk egymástól, hiába megértő a párom, a szex nagyon is fontos, és kívánom is - Ma vagyok 16+1 hetes, úgyhogy este rávetem magam a páromra.

Valami pózt tudtok ajánlani?

Kedves Kérdező Te most hány hetes vagy?

2012. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok. Nekünk csak kiflipózban :) vagy nem tudom,hogy hívják sikerült. Minden más pózban fáj , éreztem ,hogy kellemetlen a méhemnek is. Meg az is furcsa volt,hogy lassú ,óvatos szeretkezés volt. Ilyen még nem volt közöttünk ,mert mindig vadabbak ,durvábbak vagyunk.Most is azt kívántam volna, de azt nem lehet, így lehet azért sem esett olyan jól.
2012. máj. 20. 08:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt nem kell aggódnod! Egy valamire való apuka jelölt ilyenen nem akad ki!ezt neked kell tudnod,hisz te ismered a párodat,de ha segít,és a babát is szeretné,és várja,akkor noem kell ezen izgulnod! Persze az fontos azért,hogy segíts rajta más módon!

Holnap kezdem a 32. hetet!mióta megtudtuk,h babánk lesz, 2x szeretkeztünk,de végig attól félt a párom,h a babának baja ne legyen!

Azóta nem kísérleteztünk!most pedig már nem is lehetne,mert a 29. héttől nyitva van a külső méhszájam!

Az a fontos,h azért ne hanyagold el! Ne érezze,h a baba miatt háttérbe került!kedveskedj neki,kényesztesd, és hidd el, eszébe sem fog jutni,h megcsaljon!Boldog babavárást! :)

2012. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel én eleve veszélyeztetett voltam a sok barnázás miatt és vesztéseim is voltak, szóba sem jöhetett a szex. 3 gyerkőcöt hordtam ki igy. :P Hát én is könnyitettem rajta közbe. Meg se fordult a fejemben hogy esetleg megcsalhat. A család is jókat mulatott a szegény férjemen. Beszélj vele az aggodalmaid miatt, az talán megnyugtat. :)
2012. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy férj emiatt megcsalja a feleségét, attól szerintem jobb is megszabadulni. Az ilyen nem nőtt fel az apasághoz, ennyi.

Mi sem vittük túlzásba a dolgot terhesen, nekem is volt már egy vetélésem, így nagyon féltettük a babát. Én más módon sem "könnyítettem rajta". Szerintünk az ilyesmi nem egyoldalú dolog, mert ennyi erővel egyedül is csinálhatná. Ki lehet bírni azt a pár hónapot.

2012. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi sem sexeltünk egész terhesség alatt,mégsem hagyott el a párom,nem is csalt meg.Szerintem aki ezt meglépi és arra fogja,hogy mert nem volt szex,az nem is való sem férjnek,sem apának.
2012. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Az elsovel mi se szexeltunk sokat, 5x kabe. Feltunk, hogy baja esik. Parom megerto volt, o is felt, hogy nehogy baj legyen, meg feszelyezett bennunket a dolog. Kicsit hogy is mondjam, elhidegultunk egymastol. Ugy ertem, az utan is alig volt testiseg a kapcsolatunkban. Persze a baba es a szuloseg is lehet az oka, de ugy erzem, hogy benne van az is, hogy hanyagoltuk a szexet. Most varjuk a 2.-at, es eldontottem, hogy most nem felek. Mondtam a paromnak, hogy nem csinaljuk ugyanazt, mint az elsonel, igenis szexelunk, ha ennyit nem bir ki a magzat, akkor nem eleg eros az elethez. Es nem akarom, hogy a babavaras arrol szoljon, hogy anyu es apu megszunik nonek es ferfinak lenni, megszunik szerelmes parnak lenni. Meg csak holnap toltom a 7. hetet, de mar 2x voltunk egyutt, semmi gond nem volt...sot:D
2013. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha ennyit nem bir ki a magzat, akkor nem eleg eros az elethez"

Ez azért nem egészen így működik... Általában azért szokták eltiltani a nőket a szextől, mert az ő méhszájuk nem elég erős, és így kinyílhat, ami vetéléshez vagy koraszüléshez vezethet, a baba életerősségének semmi köze ehhez.

Nem hiszem, hogy törvényszerű dolog amiatt elhidegülni, mert néhány hónapig átmenetileg meg kell tartóztatnunk magunkat egy közös cél érdekében.

2013. ápr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!