Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már maszkot nem...

Találkoztatok már maszkot nem viselő emberkével?

Figyelt kérdés

Most, hogy kötelező volt, hogy nem viselte? Mit mondtatok neki?


Sajna én nem, de nem szólnék neki, olvastam, hogy egy ilyen már késelt is.



2020. nov. 22. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát én tegnap véletlenül kidugtam a fejem a próbafülkéből maszk nélkül,nem tudom mit gondolhattak,de gyorsan vissza is húzodtam,nem szólt később se senki.
2020. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Láttam ilyet, nem szóltam neki, mert nem érdekelt. Én is csak azért hordom, hogy ne büntessenek meg.
2020. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos már láttam párat.
2020. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Persze, rengeteg embert láttam az utcán maszk nélkül, de nem izgat. Ha nem büntetnének érte, eszembe nem jutna felhúzni.
2020. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Láttam,és nem szóltam érte. Viszont már láttam 2x veszekedést amit két nagyon agresszív idősebb megmondó ember kezdeményezett. Az egyiknél a pasi éppen szállt ki az autójából de még abban a pillanatban nem volt rajta maszk. Én is csak azért hordom, hogy ne büntessenek meg.
2020. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze, bőven.
2020. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Persze, tobbet is, kozuluk mar jo paran korhazba vannak. Egyik kollegam nagy virustagado volt, most melyaltatasban van lelegeztetogepen. Nem valoszinu lejon rola... Igy jart.

De szerencsere a buntetes miatt mar egyre kevesebb a felelotlen ember es hat egyre tobb az olyan is, akinek csaladtagja/ismerose covidos lett kozepes vagy sulyos tunetekkel, ezert kezdenek vissza venni magukbol a virustagadok.

2020. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
En is csak a bunti miatt hordom. Kulonben Rog.an Ceci is megmondta,h nem ved.
2020. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

"Nem valoszinu lejon rola... Igy jart."

Hogy lehet valaki ekkora empátia nélküli suttyóházi gyökér, mint te, azt fel nem foghatom...

2020. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is a büntetés elkerülése véget hordom, meg azért nem megyek át a piroson meg azért nem megyek 80-100-al városba, hogy ne büntessenek meg, sőt illegálisan sem rakok le szemetet mert megbüntetnek érte, meg azért veszek jegyet a buszra, hogy ne legyen póttdíj, meg fizetős időszakban azért veszek jegyet, hogy szintén ne legyen büntetés. Ez ilyen. :D
2020. nov. 22. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!