Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért provokálják mindig a...

Miért provokálják mindig a vegánokat? Pl. a mai Tibi atyás poszt.

Figyelt kérdés

A sok húsevő kommentjei felháborítóak

Ha meg pl egy medve megtámad és megöl egy embert, akkor mindenki fel van háborodva. Nem értem, hogy akkor ez mivel rosszabb mint mikor ők levágják és megeszik a disznót.



2020. nov. 22. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%

Mert ők is ezt szokták csinálni a nem vegánokkal. Érdekes, azokat, akik csak szimplán diétáznak, senki sem baxtatja. Ja, hogy ők a saját tányéruk tartalmával törődnek és nem pofáznak be másoknak, nem az étrendjük az egyetlen személyiségvonásuk és nem erőltetik rád a szaros életvitelüket? Ó, hogy ilyet is lehet!


A vegánok ugyanolyan fertő, mint a bigott vallásosak. Nem bírnak egy falatot sem betömni a pofájukba anélkül, hogy ne mondjanak el minden szarnak azért, mert te nem zabálsz füvet, mint a nyulak.

2020. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván könnyű beleállni egy olyan szubkultúrába, aminek a tagjai nagyon agresszíven nyomulnak az ellenoldalra...
2020. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok vegán, kérdező, de arcpiritó, amennyit a húsevés mellett kardoskodó emberek öszehazudnak. Szegényeket "terrorizálják a vegánok".Hagyjuk már. A lelke mélyén biztos bűntudata van, mert tudja, hogy igaz, hogy a húsipar kegyetlen, és ezzel kompenzálja a frusztrációját, hogy a vegánokat démonizálja.Még egyszer : nem vagyok vegán, de kiábránditó, milyen emberekkel találkozom ,akik a végletekig utálkoznak. Lásd : ez a topik.
2020. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A legnagyobb problémát abban látom, hogy az emberek egyenlőségjelet tesznek a veganizmus és a vegán diéta közé.
2020. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%

" A lelke mélyén biztos bűntudata van, mert tudja, hogy igaz, hogy a húsipar kegyetlen, és ezzel kompenzálja a frusztrációját, hogy a vegánokat démonizálja."


Pedig ez tipikusan egy militáns vegán szektás agymenés. :D

Magasról leszarom milyen a húsipar. :D

2020. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez nem militáns szektás agymenés, bárki, aki soha nem látott még élő állatot, de van internetelőfizetése, láthat a neten sokezer brutális vágóhidas, állattelepes videót (nyilván nem mind ilyen, de kinzás, bántalmazás esetén egy is sok), még csak állatvédőnek , állatbarátnak se kell lenni. Cspuán arról van szó, hogy valakinek van legalább egy kevés érzelmi intelligenciája, empátiája, erkölkcsi érzéke, valakinek nincs. :)Az az érdekes,hogy nem is azok a húsevők szoktak mindenhol fröcsögni, akik tudják, hogy vannak ilyen kegyetlenségek, mégha nem is váltanak a vegán életmódra. Fröcsögni azok szoktak, akikből ez nem vált ki semmilyen érzelmet és mindenki mást önmagukon és pajtásaikon kivül levérvegánoznak. Számtalanszor láttam már a gyakorin is, hogy itt nem a vegánok egy része számit vérvegánnak ,hanem mindenki vérvegán, aki a kötekedő húsfanatikusoknak ellentmond, még ha ő maga is fogyaszt állati élelmiszert .)
2020. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Volt kolléganőm is nagy vegán volt, többek között az általad fent írt okokból, de nem próbált senkit sem agresszíven téríteni. Nem is volt vele baja senkinek.
2020. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem lep meg, mert mindenevőként is az a tapasztalatom, hogy 10-ből 9-szer a mindenevők/húsevők a rossz arcok egy vitában. A vegánokról sem szoktam azt gondolni, hogy tériteni akarnak, egyszerűen közlik a véleményüket, akit érdekel , meghallgatja, akit nem ,nem. Sosem volt kötelező egy vegán véleményét meghallgatni, innentől kezdve nevetséges, amikor azon sopánkodnak sokan, hogy erőszakosak velük meg téritgetik őket. A húsevős fröcsögés kritikán aluli.
2020. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
34%

Ha egészségügyi szempontból nézzük a dolgot a hús hasonló a cigihez vagy a piához.

Azok ellen van sok megelőző előadás és sokan tiltanák is ezeket. Viszont a fogyasztók le se bagózzak ( :D ) ezeket. Na a húsevő vegán vita ugyan ez kicsiben. Annyi különbséggel hogy a húsevők szemelyes sértésnek veszik a vegán szemléletet. Én is eszek hébe hóba húst de ha lehet inkább kerülöm és csak házi jó minőségűt fogyasztok. Szinte csak vendégségben.

Fogazatra hivatkozni téves hiszen a disznonak is van gumós zápfoga mi megsem eszünk makkot :D viszint a csimpánzokéra jobban hajaz a fogazatunk és a gyümölcs a fő tápláléka szerintem ez alapján az embernek. Néha hússal kiegészítve. És sok rovar :D az lesz a jövő amúgy is

2020. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Elkezdenék pofázni az aminoprofilról, a zselatinról meg a kollagénről, de úgy gondolom, fölösleges. Okkal eszek húst és pontosan tudom, hogy mennyire szar lenne az életem állati eredetű tápanyagok nélkül. Vegán életmódra meg az fog rádumálni, aki például az aminokiegészítéssel járó olusz 30-40 ezer forintos többletkiadásom fizeti arra az élelmiszerre, ami mellett hajlandó leszek nem húst enni. Spoiler: a magvak nagy részére és a szójára allergiás vagyok. Sok sikert a finanszírozásomhoz. Addig pedig kösz, eszek húst inkább.


Mindenki akkor pofázzon biológiáról, ha ki tudja elégíteni az én biológiai igényeimet a szaros zöldségeivel.

2020. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!