Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A veletlen műve vagy ti is...

A veletlen műve vagy ti is ezt látjátok?

Figyelt kérdés
Sok angol nyelvű oldalt követek, és ha sok kommentet elolvasok, akkor csak angol és magyar kommenteket látok. Legyen az indiai, orosz vagy bármilyen nem angol anyanyelvű hozzászóló, mindenki angolul ír, és mintha csak a magyarok írnának a saját nyelvükön :D

2020. nov. 12. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen oldalakról beszélsz, de valószínűleg szűrve vannak a kommentek az általad beszélt nyelvek szerint. Én az angol és a magyar mellett tudok spanyolul is, és spanyol kommenteket is gyakran látok, gondolom mert az algoritmus megtanulta, hogy szoktam spanyol tartalmat is fogyasztani.
2020. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes mondja. Ahol meg nem szűrik, ott van mindenféle nyelv. Tumblrön rendszeresen látok arabot, hébert, oroszt, újlatin nyelveket...
2020. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!