Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogadjam el ? Mit tanácsoltok?

Fogadjam el ? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem szeretem az orromat, mert nagy és ha mosolygok mégrosszab.. És sok mindenben visszafog... gondolok itt barátkozásra is. Valamikor elfogadom magamat, de aztán a kukába landol az önbizalmam. Nem sminkelem magam, műteni sem szeretném inkább az orromat.
2020. nov. 22. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Akkor mi más lehetoseg van mint elfogadni?

Ha nagyon zavar mutesd meg, sokan csinaljak.

2020. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem semmi baj nincs az olyan típusú műtétekkel, amik a természetesség határain belül javítják az ember vonásait. Manapság már nagyon szép, természetes orrokat tudnak szabni az orvosok, csak a megfelelőhöz kell menni és persze normális elvárásokkal.

Nekem meg van műtve az orrom, mert engem is hosszú ideig zavart és sehogy se tudtam elfogadni. A fotókon is rontotta az összképet. Én ajánlom neked, ha ennyire nem megy az önelfogadás, akkor gondolkozz el rajta te is. Nekem azóta sokat változott az önértékelésem és jó irányba.

2020. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadni nem tudod, változtatni rajta nem akarsz.

Milyen tanácsot vársz?

Műttesd meg --> nem akarod

Fogadd el --> nem megy


Beszélj egy szakemberrel az elfogadásról.

2020. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elfogadás nem megy, kés alá feküdni nem akarsz...


Hú, csak Testrészkölcsönző és Rt kínálatában kell körül nézni a megoldásért! Nőiarókák 130-féle fazonban, és 560 színben állnak a közönség rendelkezésére! Férfi: 2 fazon és négy szín. Színes kontaktlencséink is vannak, illetve igazinak tűnőek a műlábaink! Az utóbbi többféle kivitelben: akác falábtól (nem viszket, csak kicsit szálkás) a szénszálas műgyanta versenylábakig mindenünk van! Béreljen bajuszt álcázáshoz! Zománcozott vasorr, rozsdamentes kivitelben is! (Szaporítószervek nem kölcsönözhetők, azokhoz csak tulajdon-átruházással lehet hozzájutni.) -ezt a legutóbbi plakátjukon olvastam.


Csak találsz ott egy turcsi műorrot a következő randidra.

2020. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a pénzed rá, akkor ajánlom, hogy műttesd meg. Egyik nő ismerősömnek is eléggé sasorra volt. Megműttette, heg cseppet sem látszott, megjött az önbizalma. Azóta férjhez ment, gyerekei vannak. Csinos lett az orra. Pár napot hiányzott az iskolából.
2020. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mindenki úgy szép, ahogyan van, tehát Te is, Kedves Kérdező:).
2020. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!