Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bízol a megérzéseidbe...

Mennyire bízol a megérzéseidben? Hol van az a pont, amikor már nem? Bejönnek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb sokszor a fejemhez csapok hogy miert nem halgattam magamra..
2020. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók a megérzéseim, szinte mindig bejönnek. Sajnos azt még gyakorolnom kell, hogy többet hallgassak rá. Van amikor utólag csapok én is a homlokomra, hogy miért nem hallgattam magamra.
2020. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktak bejönni.

A racionálisan végiggondolt dolgok igen.

Sajnos ezek általában olyanok, amik másokat negatívan érintenek. Aztán nem megyek semmire, hogy "ugye megmondtam"...

2020. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak lenni megérzéseim, de sajna nem használom ki ezt a tulajdonságomat, amivel szívok is...
2020. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam van olyan megérzés amiben nem vagyok biztos teljesen és van olyan amiben egy pillanatig nem kételkedem olyan erőteljes. A második verzió 100% biztos míg az első kb. 50%-os.
2020. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tokeletes segitom a megerzesem. Mar megtanultam,h hallgatok ra. 100% -osan megbizhato.
2020. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 ügyes vagy, nekem bezavarnak az észérvek.
2020. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jól működnek a megérzéseim, főleg emberekkel kapcsolatban. Régebben én is mindig próbáltam elnyomni magamban, ha olyasmit sugallt, ami nem tetszett vagy amit nem akartam elfogadni, de már megtanultam hallgatni rá, így nem fecsérlem az időmet olyan emberekre, akikre felesleges.
2020. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!