Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rossz lehelet lehet az oka,...

A rossz lehelet lehet az oka, hogy egyesek fulladnak a maszk alatt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az pszichés eredetű, ha valaki fullad a maszk alatt, viszont vannak olyan emberek, akiktől, ha fél méterre vagyok, már rossszul leszek a leheletük szagától, nekik milyen lehet a maszk alatt? Néhányan arra hivatkoznak, hogy a maszkban nem jutnak elég levegőhöz, fulladnak alatta, viszont ismertem súlyos beteg embert, akinek a tüdejéből is hiányzott, és maszkot kellett hordania az állapota miatt huzamosabb ideig (még a "békeidőben"), de nem tapasztalt semmi fullasztó érzést. Akik azt állítják, hogy nem kapnak friss levegőt a maszk alatt, fulladnak alatta, nekik nagy eséllyel rossz a leheletük?

#levegő #maszk #szag #maszk alatt
2020. nov. 23. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de amikor olyat látok, hogy valaki beleszív egy utolsó a cigibe és épp, hogy kifújta a füstöt, felhúzza a maszkot, hááát...fordul egyet a gyomrom. Hozzáteszem dohányoztam 10 évig, nem cigiellenes vagyok, csak így egy az egyben el tudom képzelni, milyen fincsi lehet az a maszk.
2020. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Akár valamilyen magzati szív vérkeringésével kapcsolatos rendellenesség is lehet!!! (Kardiológus szakorvost érdemes megkérdezni erről...)


Vannak krónikus betegek, akiket már magzati korukban olyan trauma ért, amelyet akár egy életen át is cipelhetnek. (Pl. az Édesanya nem érezte magát biztonságban a szülés előtt valamilyen okból.)


Sőt, lehetnek kialakult pánikrohamok a hírek folyamatos figyelemmel kísérésétől is: akármelyik családtag lehet a koronavírus járvány HALÁLOS ÁLDOZATA!

2020. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel a nyakcsigolya sérvem miatt van nyelési és légzési nehézségem a baloldalon.

Soha nem volt büdös a szám, nem rossz a gyomrom, nincsenek rossz fogaim és maximálisan adok a szájhigiéniára.

Még mindenki szívesen csókolódzott velem!:)


De fulladhatnak az asztmások, egyes szívbetegségben szenvedők, vagy az allergiások is. A lehelet szagának ehhez semmi köze.

2020. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%
Nem, az hogy gyengék. Nyomik, bénák. Hulljanak csak.
2020. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Aki a maszk alatt fullad, annál komoly egészségügyi probléma van és azonnal érdemes lenne felkeresnie egy orvost.

Hidegben maszkban szoktam futni és semmiféle légzési problémám nincs. Maximum párás a szemüvegem.

2020. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!