Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kellemetlen leheletű osztálytá...

Kellemetlen leheletű osztálytárs esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy osztálytársam, aki többnyire normális, csak a szája leheletének szagát egyszerűen nehezen viselem el, felfordul a gyomrom tőle, stb.


Az első félévben pedig egyik tantárgyból mellettem ült, de félévkor átkerült másik csoportba, viszont egy másik tantárgyból újra megkaptam, és valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag újból mellém ült, pedig kapcsolatunk semlegesnek mondható. Még akkor is érzem, ha egy kicsit kijjebb fordulok a padból.


Mit tennétek a helyemben? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

(Ha számít a dolog, akkor én is fiú vagyok, meg ő is.)



2017. febr. 24. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kináld meg rágóval.
2017. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
"Két szó haver, Tic-Tac"
2017. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van rágó cukor kínálgatás.
2017. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél neki egy nagy csomag nego-t majd megszereti és vesz magának .
2017. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akkor mi van ha a suliba se rágó se cukor?
2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor :


1. megmondja neki a tutit: Nézd Peti, ez számomra kissé kellemetlen, de el kell neked mondanom, hogy borzasztóan rossz a leheleted, ami akadáloyz engem abban, hogy normálisan oda tudjak fogyelni az órára. Megtennéd nekem azt, hogy esetleg kissé több figyelmet szentelsz a szájápolásra?


2. Veszel egy arcmaszkot.


3. Cserélsz valakivel ülőhelyet.


4. Nem veszel levegőt...aztán lehet játszani ki marad a végén-t....

2017. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Négyszemközt beszéld meg vele. Lehet, hogy valami emésztőrendszeri problémái vannak és azért ilyen a lehelete.
2017. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott, mégpedig úgy, hogy ismét átvariálták a csoportokat, így elkerült mellőlem.
2017. márc. 3. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
A probléma nem oldódott meg. Csak távolabb került. Aztán nehogy majd fél év múlva újra kiird itt a kérdést, hogy jaj visszakerült mellém, most mégis mit évő legyek atyavilág...
2017. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!