Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha balesetet szenvednétek egy...

Ha balesetet szenvednétek egy lakatlan szigeten, hogy éreznéd magad, ha te lennél az egyetlen férfi/nő?

Figyelt kérdés
Hajótörés/repülőgép lezuhanás

2020. nov. 23. 20:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Lakatlan szigeten egyedüli férfi vagy nő, és mindenki más veled ellenkező nemű? Zavart érzek az erőben.
2020. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy egyedüli ember, hanem, hogy egyedüli nő vagy férfi - attól függően, hogy mi vagy
2020. nov. 23. 23:00
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
megbaxnék minden jó csajt..... megkaptad a választ amire vártál?
2020. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

"A nemedet tekintve lennél egyedül"

"egy lakatlan szigeten"


Legalább normálisan írtad volna ki a kérdést!!

2020. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Legalább értenéd, amit olvasol! Próbáltam kedves lenni, de te egy bunkó paraszt vagy!
2020. nov. 24. 13:06
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
én elsőre értettem mit akar a kérdező...
2020. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem elég, hogy le sem tudja írni, hogy mit is akar ez a "bunkó paraszt" kérdező, de még sokadszorra sem látja be, hogy mennyire bunkó!

Sajnos az oktatás hiánya meglátszik rajta is!


Na csááá!

2020. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez tulajdonképpen az engem körülvevő nőktől függ nagyban.

Ha úgy tekintenének rám, mint egy idegenre, aki megzavarta a nyugodt, férfimentes életüket, akkor nyilván rosszul érezném magam.

Ha úgy tekintenének rám, hogy végre egy férfi (mert már unják a banánt), akkor nyilván jó lenne. Még ha nem is modell alkat vagy világszépe egyik sem.

2020. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az egyszerűség kedvéért, ha még valaki nem tudná értelmezni a mondatot: repülőn vagy hajón utaztok (többes szám), amivel lezuhantok egy olyan szigetre, amin azelőtt nem voltak emberek (ezt jelenti, hogy lakatlan egy sziget), továbbá az utazók között te vagy az egyetlen férfi ha férfi vagy (a többiek nők) vagy az egyetlen nő, ha nő vagy (vagyis a többiek ebben az esetben hímneműek). Hogy éreznétek magatokat egy ilyen, ellenkező nemű környezetben, elszigetelve egy ismeretlen helyen?

Remélem ezt már senkinek sem esik nehezére értelmezni. Ha további kérdés adódna fel a kedves úriember részéről, kérem jelezze:)

2020. nov. 25. 21:12
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt miiiiindenki egy jóóóóó nagy bunkó paraszt!!!!!

Jócakát!

2020. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!