Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én arra jöttem rá hogy nem...

Én arra jöttem rá hogy nem szeretek emberek közt lenni, utálom őket, szeretném elhagyni a civilizációt és egy lakatlan szigetre vagy a vadonba költözni, szerintetek megoldható lenne?

Figyelt kérdés
gyűjtögetnék vadásznék mint az ősember, eskűszöm nektek én erre vágyom, soha többet az életben nem akarok emberekel találkozni, van rá esély h valóra válik az álmom? 23F

2015. máj. 26. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, indulj el és amikor ott leszel, akkor ott leszel. Ennyire egyszerű:D
2015. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem teljes egészében eléggé kivitelezhetetlen lenne, de törekvéseket tehetsz rá. Dolgozol, és kialakítod a magad kis környezetét. Ha ezt elszigeteltnek képzeled el, akkor egy kietlen vidéken építkezel. Esetleg olyan munkát keresel, ami tetszés szerint alakítható (vállalkozó), de ehhez rátermettség és pénz is kell. Építkezni nem olcsó mulatság. Én is vágyom ilyenekre, bár nem ilyen elvontan, mint te. De ha nyernék a lottón, akkor egy távol eső helyen építkeznék, kicsit elzártan a civilizációtól. Amíg erre nincs lehetőségem élem az életem és max. elgondolkozok rajta. Bár én azért szeretek az emberek között lenni, csak jó lenne visszavonulni valahova a nap végén. :D
2015. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ui: Azért ne költözz be a Mátrába mert nem fognak neked örülni, ha megfogyatkozik az élőállat állomány. :D
2015. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha erre vágynál már most repülőre ültél volna és nem itt kérdezgetnél ilyeneket.

Szval nem,nem lehetséges.Ezt te se gondolod komolyan.Csak most a hirtelen jött dühöd az emberek iránt késztet ilyen hülyeségekre gondolni.Azután meg ha ott lennél egy napot,akkor siránkoznál hogy haza akarsz jönni,és inkább viseled el az embereket,mint hogy ott legyél egyedül,élelem nélkül,mimdenféle ismeretlen állat fajjal.Te se gondolod komolyan hogy ezt bírnád.

Szóval örülj hogy itt lehetsz az emberek között és inkább arra próbálj rá jönni hogy mi okozza az emberek iránti gyűlöletedet.!

Remélem tudtam segíteni neked abban hogy ne egy éhes aligátor éles fogai között végezd egy idegen helyen.Szia.:-)

2015. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig lesz érdekes, amíg az első, amúgy könnyen gyógytható betegség miatt meg nem halsz :)


Egyébként elég sokan tanyán élnek, az már szinte felér egy lakatlan szigettel. Ott is lehetsz önellátó.

2015. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd el Chris McCandless történetét, ő is nekivágott komolyabb tudás nélkül, bele is halt.
2015. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább használd ki hogy ilyen suttyók az emberek és élvezd hogy állatok között lehetsz, akiket nem kell erőszakkal vadászni. Néha helyreteszed őket, irányítgatod legális módszerekkel és jön a pénz.
2015. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Sziasztok! A véleményem az hogy igazad van valamilyen szinten, de sajnos ez tényleg kivitelezhetetlen! Az emberek nem tudom mit árthattak neked hogy ez a véleményed! Néha nekem is elegem van már belőlük de attól nem menekülnék innen sehova! Maximum egy tanyára saját kert állatok, Család! távol a civilizációtól, sétálnék a vízparton szednék virágot, ez nagyon nagyon fontos szerintem. Én személy szerint erre vágyom.annyira jó lenne ezt megvalósítani!! :) komolyan mondom ez az egész amiben élünk, vicc! Egy felgyorsult világ! Ez a rengeteg sugárzás ami ér minket, na meg az hogy nem lehet itt élni, tudnak rólunk mindent nyomon van az ember küvetve, a bankokról nem is beszélve húzzák az embert pénzzel ahogy lehet. Minden mesterséges, tele tartósítószerrel! Meg értelek téged! Sokszor gondolkoztam már ezeken a dolgokon!...
2015. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik sokkal boldogabbak lennének így. Aki nem bírja az állandó pörgést, a megfelelést a társadalomnak, azt hogy állandóan jól kell kinézni, mosolyogni kell, alkalmazkodni, csinálni kell.. tanulni, dolgozni és életet "élni" úgy hogy nem is élsz, csak mert ez a dolgod azért mert ebbe születtél bele mást nem ismerve. Én szívesen élnék így, persze nem ősember módjára, meg lehetne oldani normálisan, nem is muszáj egyedül. Pl mint a The Beach című filmben :D
2015. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanya kell neked.
2015. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!