Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem szereti a...

Ha valaki nem szereti a cicákat és a kutyákat az milyen ember szerintetek? Nincs valami deformitása?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 04:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Olyan, aki nem szereti, ha felnéznek rá (kutya), vagy lenézik (macska). A disznót szeretem, az egyenrangúnak tekint. Ráadásul amíg oroszlánt nem ettem addig nekem ő az állatok királya!
2020. nov. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Én például csak a csirkét és a halat szeretem.
2020. nov. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

"Nincs valami deformitása?!

Van bizony, de nem annak, aki nem nyalja-falja kutyáját/macskáját, hanem annak, aki gazdiként ezt mindenkitől elvárja.

A kérdés alapján azt is hibásnak kéne tekinteni, aki nem szeret és tart otthonában madárpókot.

2020. nov. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem hasznàl szeretetpotlékokat.
2020. nov. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Azért az attól is függ,mennyire nem szereti.Ha csak szimplán nem vonzódik hozzájuk egyáltalán,azzal nincs baj,ha viszont kínozná vagy megölné őket,azzal már igen.De a fordítottjára is van példa,attól,hogy valaki nagyon szereti őket,még lehet az emberekkel undok.Pont azért,mert az állatokhoz menekül az emberektől,hiszen előbbieket könnyebb szeretni.
2020. nov. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nincs deformitása. Nem vagyunk egyformák. Én mindkettőt szeretem, de elfogadom, ha valaki nem szívleli őket. Ne bántsa és ennyi. De azt se tartom normálisnak, aki úgy kezeli őket mint egy embert. öltözteti, csókolgatja stb.
2020. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem, csak szimplán más az ízlése. Én megértem, ha valaki nem állatpárti, nekem volt már minden szőrös - tollas kis csodám, most épp csak kutyusom van és imádom, de azért látom, hogy mik a hátrányai, főleg ha nincs megnevelve rendesen. Teljesen megértem, ha valakinek rossz emléke van arról, hogy milyen egy állat viselkedése vagy milyen egyáltalán egy élettérben élni velük. Én meg a gyerekeket rühellem, 10 éves kor alatt mindenki csak irritálni tud. Szintén az idióta, neveletlen kölkök miatt alakult ki belőlem és azért, mert ha egy társaságban volt ilyen, nem lehetett normálisan beszélgetni vagy egyáltalán bármi másról, ami nem ő.


Az lenne deformitás, ha bármelyiküket bántani akarnám vagy rettegnék tőlük (vagy bárki más). Az, hogy az ember elkerül dolgokat, nem hiszem, hogy probléma. Ha neki jó így, nekem is jó, senkinek sem árt vele.

2020. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Édesanyám sem szereti őket, de nem bánt egy állatot sem. Régen cicás volt, csak kisgyerek korában megveszett a macskájuk és annyira megijedt tőle, hogy azóta fél a macskáktól. Emiatt nekem sem engedte, hogy legyen, helyette tarthattam hörcsögöt. :D
2020. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmi gond ezzel, nem is értem, miért lenne ez önmagában gond, amíg felismeri ezt és helyén kezeli az illető. Azzal már inkább van, ha ennek ellenére van neki és nem megfelelően bánik vele, ne adj isten bántalmazza. De attól nem árt senki az állatoknak, mert nem szereti őket.
2020. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
A kutyát szeretem, a macskát nem igazán.
2020. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!