Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem szereti a...

Ha valaki nem szereti a cicákat és a kutyákat az milyen ember szerintetek? Nincs valami deformitása?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 04:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek más az ízlése...
2020. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyen deformitása nincs, azokkal ellentétben akik azt hiszik, hogy aki nem állatszerető az deformált.
2020. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Dobálózunk a szavakkal "állatszerető", "nem szereti az állatokat".

Jómagam szeretem a kutyát is és a macskát is - éppen ezért nincs egyik sem.

Az én szememben nem kutyát szerető az, aki panelben nagytestű kutymorgót tart.

Az sem, aki reggel és este fél-fél órára leviszi sétálni kutyáját.

A legtöbb kutyás, akik azt állítják magukról: szeretik állatukat, nem ezt bizonyítják.

Megnevelve nincsenek az állatok, ezért nem ismernek semmi parancsot, pórázuk rángatva van.

Deformitásuk tehát az ilyen gazdáknak van.

2020. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Én nem szeretem a kutyákat. A kutyás embereket se. Alapból ha megtudom valakiről hogy kutyás, rosszabbul gondolok rá.

A legtöbb nem neveli meg a kutyáját, a póráz dísznek van. Ha neki megy valakinek/megugatja csak vihognak, milyen cuki.

Sétáltatásnál a saját kertjeikben lévő macskákat megugattatják, idegesítik.

2020. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Én általánosságban nem szeretem a kutyákat. Főleg a padlócirkálókat nem. A német juhászt imádom, nekem is az van.

Ami a macskát illeti, elviselem, de amúgy az álnok természetét nem nagyon bírom.

2020. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%

Én arra lennék kíváncsi, hogy TE kinek képzeled magad mégis, kedves kérdező!

Hogy egy kétszínű, gyáva alak vagy, azt nem kell mondanod, mert már bebizonyítottad azzal, hogy nyíltan nincs merszed leszólni ezeket az embereket, csak ilyen sunyin sejtető kérdéseket kiírkálni!


/kutyám is volt, macskám is van, szóval az “érintett vagy” kártya felesleges/

2020. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!