Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélnél egy lányt, hogyha...

Elítélnél egy lányt, hogyha megtudnád róla, hogy többször fogadott el pénzt egy fiútól azért, hogy hagyja magát ölelgetni?

Figyelt kérdés
Igazából még csók se volt és csak párszor történt meg. Engedte a srácnak, hogy hozzá bújjon és ölelje őt, meg beszélgettek. 5-10 percekkel 10.000-20.000 Ft-ket keresett.
2020. nov. 24. 18:57
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
72%

jaj vesszetek össze a kérdés alatt.


igen, így kezdődik a züllés.

kérdező te se vagy különb, mert prostituálod a nőt, akit szeretsz.

ez a helyzet mind a kettőtöknek rossz, és ha érettebbek lesztek, jó esetben mindketten szégyellni fogjátok magatokat.

rossz esetben te prostizni fogsz, a nő meg prosti lesz.

nem ez a módja annak, hogy boldog legyél, a nőnek meg nem így kéne pénzt keresnie. a saját testét is megalázza azzal, hogy olyannak engedi magát ölelgetni, akit nem szeret.

szomorú ez az egész történet.

2020. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
81%

"kérdező te se vagy különb, mert prostituálod a nőt, akit szeretsz."


Egyetértek, ti csináltok kurvát a nőkből.

2020. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Én nem akarom, hogy így érezze magát, nem akarom őt bántani. Nem szeretném, hogy ő prosti legyen.
2020. nov. 24. 20:34
 34/46 anonim ***** válasza:
90%
Akkor felejtsd el, nagyon sok lány van még.
2020. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
58%
ha szereted, akkor ne alázd meg azzal, hogy pénzért átadja neked a testét használatra.
2020. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
42%

#28: Már ne haragudj, de egy ölelés nem egyenlő a prostisággal. És nem is lesz a csajból prosti. Ha hozzám odajönne egy full random ember, hogy ad 10.000 forintot, amiért amúgy legalább egy napot kell melóznom amúgy, simán elfogadnám.

És férfi vagyok.

Nem, a csaj fejében semmi probléma nincs, hogy ilyen lazán keres ennyi pénzt.


Amúgy a gyk. az egyetlen hely, ahol egy ilyen sztorin nem röhögnek, hanem úgy állítják be, hogy a csaj később prosti lesz. Ennyire nincs kapcsolatotok már a valósággal? Komolyan, mint valami elborult south park rész, olyanok vagytok páran.

2020. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Szerintetek meg fog tudni nekem bocsájtani? Nem akartam kihasználni őt.
2020. nov. 24. 20:46
 38/46 anonim ***** válasza:
60%

ő is ugyanúgy benne van. nem jobb mint te. röhög a markába.

hagyjátok ezt abba és felejtsétek el ami történt, lépjél túl te is.

a pénzt meg fektesd saját magadba, vagy olyan emberekbe, akik megérdemlik és szeretnek téged.

A szüleid nem azért pénzelnek téged, hogy így elszórd.

2020. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
69%

"hogy a csaj később prosti lesz."

Nem szó szerinti pr-ról van szó, hanem ellenjavakért áruba bocsátod magad, kommerszializálódsz, ezt hívja a szleng krválkodásnak. Ilyesmi például ha egy világhírű zeneszerző suttyomban májkrémreklámok zenéjét írja meg.

2020. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
"A szüleid nem azért pénzelnek téged, hogy így elszórd." Elmondom, hogy minden pénzem ami van én kerestem meg. Az életem utolsó 5 évében nem kaptam a szüleimtől 10 forintot sem.
2020. nov. 24. 21:00
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!